آقای محمود قیومی دانشجو دوره ۱ دیجیتال مارکتینگ آغازینو

محمود قیومی هستم مربی و مدس موفقیت، در این دوره وبسایت تکامل مثبت رو بالا آوردیم.
در گذشته هم با کسب و کار اینترنتی آشنایی داشتم اما با مشکل پشتیبانی از سمت طراحان سایت و… رو به رو بودم. مشکل در حدی زیاد شد که به خودم گفتم باید خودم برم و صفر تا صد کسب و کار اینترتی رو یاد بگیرم تا بتونم خودم کسب و کارمو مدیریت بکنم.

به توصیه یکی از دوستام در این دوره شرکت کردم، این دوره بسیار کارآمد و فوق العاده بود و کاملا باعث شد که بتونم صفر تا صد یک کسب و کار اینترنتی رو راه اندازی و مدیرت کنم.

نکته مثبتی که در این دوره داشتیم، حضور اساتید بنام در انواع ضمینه ها و تجربه آنان بود. به طور کلی تجربه بسیار مثبتی برای من بود و این دوره یکی از بهترین اتفاقات این سه سال زندگی من بود

به عنوان یک مدرس به شما میگم که موفقیت درکسب و کار اینترنتی بدون دشتن دانش تخصصی امکان پذیر نیست چون شاید طراحی یک سایت ساده باشد اما فرآیند بازاریابی و فروش به هیچ عنوان ساده نیست. بهترین کار در ابتدا این است که آموزش حرفه ببینید، مخصوصا برای مشهدی ها که این فرصت براشون به وجود اومده که به صورت حضوری از این آموزش ها استفاده کنن.

پشت دوره جامع آغازینو، تیم آنلاینر قرار داره که یک تیم بسیار قدرتمند و با رزومه فوق العاده محسوب میشه که میونه کاملا بی نقص شما رو پشتیبانی بکنه. با آرزوی موفقیت برای شما

 

ارتباط با محمود قیومی
وبسایت: https://takamolemosbat.com
ایمیل: info@takamolemosbat.com
اینستاگرام: https://www.instagram.com/takamolemosbat

0 0

به شما وفا داریم ، طراحی شده با مقدار زیادی 💜 توسط آنلاینر.