• ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

آموزش های رایگان دوره جامع دیجیتال مارکتینگ آغازینو

               

تفاوت بازاریابی سنتی و دیجیتال مارکتینگ

در این جلسه ما آموزش مبانی دیجیتال مارکتینگ توسط اقای حمید چرم فروشان موسس و مدیر سایت مانیشن داریم.با تفاوت های بازاریابی سنتی و دیجیتال مارکتینگ آشنا شده و اینکه چرا باید در بازار کار از بازاریابی اینترنتی یا همان دیجیتال مارکتینگ استفاده کنیم تا در کسب و کار خود موفق باشیم و فروش خودمون چند برابر کنیم.

تست BاA در کمپین های تبلیغاتی

در این دوره ما آموزش کمپین های تبلیغاتی توسط اقای رسول زارع مدیر برند سی فایو و نیوزویت داریم.در طی این جلسه تست BاA و مقایسه آن در نرخ کلیک کاربران و تاثیر بسیار بالای استفاده از شخصیت انسان در تصاویر کمپین های تبلیغاتی و تاثیر آن در CR و CTR و نحوه کار با مدیااد و یکتانت به صورت عملی و پروژه محور آموزش داده.

خرید رپورتاژ در دوره جامع ۲۰۲۰ سئو

در این دوره ۲۴ ساعته ما آموزش کامل سئو توسط اقای فرشید امین زاده  مدیر سئو سایت میموس داریم.در جلسه لینک سازی نحوه خرید رپورتاژ با ۴ تاشاخص برای ارزش گذاری یک وب سایت ارتباط،اعتماد،کیفیت،قدرت سایت در طی ۳ ماه اول که سایت ایجاد می کنید را به طور کامل توضیح داده.

دامنه چیست؟

معرفی دامنه،زیردامنه،انواع پسوندها توسط اقای حافظ رضایی مدیر برند آنلاینر و استورینا را داریم که در این جلسه به طور عملی و پروژه محور پیشخوان وردپرس و تمام ابزارهای آن را شرح می دهند.

به شما وفا داریم ، طراحی شده با مقدار زیادی 💖 توسط آنلاینر.

یه مشاوره رایگان از ما هدیه بگیرید !

0915 219 00 93

051 - 3843 1485