• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برترین و معروف‌ترین اینفلوئنسرهای دنیا چه کسانی هستند؟

برترین اینفلوئنسرهای دنیا چه کسانی هستند؟ به نظر شما تفاوت سلبریتی با اینفلوئنسر در چیست؟ 

با توجه به افزایش روز به روز شبکه‌های مجازی و به خصوص اینستاگرام در بین مردم، بازار کار افراد تاثیرگذار یا همان اینفلوئنسرها هم حسابی داغ شده و دیگر اینفلوئنسر مارکتینگ را جزو یکی از روش‌های تبلیغات به شمار می‌آوریم. در این مقاله همراه ما باشید تا شما را با مفهوم اینفلوئنسر و برترین اینفلوئنسرهای دنیا بیشتر آشنا کنیم.

اینفلوئنسر کیست؟

اینفلوئنسر مارکتینگ

معنی اینفلوئنسر یا Influencer در لغت به معنای تاثیرگذار است و به افرادی گفته می‌شود که تاثیرگذاری زیادی روی مردم دارند. این مفهوم محدود به فضای کسب و کار و بازاریابی آنلاین نیست، اما امروزه اکثر ما کاربرد آن را در دیجیتال مارکتنیگ دیده‌ایم و به افرادی که در فضای مجازی روی تعداد بسیار زیادی از مردم تاثیر بگذارند، اینفلوئنسر می‌گوییم. در بین شبکه‌های اجتماعی مختلف، اینستاگرام به عنوان شاخص‌ترین بستر فعالیت این افراد شناخته می‌شود.

 

شاید فکر کنید که داریم راجع به سلبریتی‌ها صحبت می‌کنیم، اما باید بگویم که سخت در اشتباه‌اید و این دو واژه مفاهیم مجزایی دارند. تفاوت عمده‌ی اینفلوئنسرها و سلبریتی‌ها به محل رشد و دیده شدن آن‌ها و کانالی هست که از طریق آن روی دیگران تاثیر می‌گذارند. سلبریتی‌ها عموما از طریق تلویزیون یا رادیو به مردم معرفی می‌شوند، در صورتی که اینفلئونسرها در بستر اینترنت و در شبکه‌های مجازی رشد می‌کنند و با مردم در ارتباط هستند و در راستای بازار اخصتاصی مربوط به خود فعالیت می‌کنند.

برای مثال فردی مثل کریستیانو رونالدو از طریق فوتبال و با دیده شدن در تلویزیون به شهرت رسید و در حال حاضر بیشترین فالوئرهای دنیا را در اینستاگرام خود دارد، اما او را بیشتر به عنوان یک سلبریتی می‌شناسیم تا یک اینفلوئنسر. در مقابل فردی مثل صدف مسائلی (صدف بیوتی)، که در حال حاضر یکی از معروف‌ترین اینفلئونسرهای دنیا در زمینه‌ی آرایشی هست، در رسانه‌ی اینستاگرام به مردم معرفی شد و محبوبیت بدست آورد، نه در رسانه‌ای مثل تلویزیون یا رادیو، پس او یک اینفلوئنسر واقعی‌ست.

انواع اینفلئونسرها

با توجه به اینکه یک فرد روی چه جامعه آماری تاثیرگذار است، ۴ دسته اینفلئونسر به وجود می‌آید:

  • مگا اینفلوئنسر: افرادی که بیش از ۱ میلیون فالوئر دارند و معروف‌ترین اینفلئونسرهای دنیا و سلبریتی‌ها معمولا جزو این دسته قرار دارند.
  • ماکرو اینفلوئنسر: افرادی که بین ۱۰۰ هزار تا ۱ میلیون فالوئر دارند.
  • میکرو اینفلوئنسر: افرادی که بین ۱۰ هزار تا ۱۰۰ هزار فالوئر دارند.
  • نانو اینفلوئنسر: افرادی که کمتر از ۱۰ هزار فالوئر دارند.

اینفلوئنسر مارکتینگ چیست؟

اینفلوئنسراینفلئونسر مارکتینگ یکی از روش‌های بازاریابی هست که از افراد شناخته شده و تاثیرگذار (همان اینفلوئنسرها) برای تبیلغ محصولات استفاده می‌شود. در این روش شما به این افراد تاثیرگذار مبلغی را پرداخت می‎‌کنید و در ازای آن، از آن‌ها می‌خواهید تا محصول یا خدمت شما را برای فالوئرهای خود تبلیغ کنند.

اگر عضو رسانه اینستاگرام باشید (که به احتمال ۹۹٫۸% هستید)حتما تا به حال این نوع از بازاریابی را دیده‌اید (به احتمال ۹۹٫۹%).  دو نوع از بازاریابی یعنی بازاریابی محتوایی و بازاریابی شبکه‌های اجتماعی را می‌توان زیر مجموعه‌ای از اینفلئونسر مارکتینگ در نظر گرفت.

بیشتر بخوانید: روش‌های موثر تبلیغات در ایران

لیستی از برترین اینفلوئنسرهای ایران و دنیا

 

 

page subject engagement rate followers username profile image
پیج طنز با موضوعات اجتماعی ۴٫۸m

mohamadaminkarimpor

محمدامین کریم پور

پیج طنز به همراه دابسمش ۳٫۶m

erfanalirezai

عرفان علیرضایی

پیج طنز ۳٫۱m

iz.mohsen

محسن ایزی
تولید ویدیوهای طنز ۴٫۱m

milad_khahhh

میلاد قاسمی خواه
تبلیغ لوازم آرایشی ۳m

sadaf_beauty

صدف بیوتی
تبلیغ لوازم آرایشی ۰٫۱۹% ۴۷٫۸m

hudabeauty

پیج شخصی
۲٫۳۳%
۲۳۸m

cristiano

پیج تناسب اندام ۰٫۲۴% ۷m kayla_itsines
آموزش ترفندهای آرایشی
۱٫۲۴%
۶٫۱m camilacoelho
فشن مد ۱٫۷۲% ۵٫۹m marianodivaio

برترین اینفلوئنسرهای ایران

محمدامین کریم پور

 

محمد امین کریم‌پور: تولید کننده‌ی ویدئوهای طنز با موضوعات اجتماعی است که بیش از ۴٫۸ میلیون فالوئر دارد. او فعالیت خود را از فیسبوک شروع کرد و فعالیتش در اینستاگرام با تولید دابسمش‌های خنده‌دار به اوج خود رسید.

 

 

 

عرفان علیرضایی

 

عرفان علیرضایی: عرفان علیرضایی هم با داشتن ۳٫۶ میلیون در زمینه‌ی طنز ویدئو تولید می‌کند و فعالیت خودش را از سال ۱۳۹۳ با تولید دابسمش‌های طنز در اینستاگرام شروع کرد.

 

 

محسن ایزی

 

محسن ایزی: او هم مانند بسیاری از اینفلوئنسرهای موفق در ایران، در زمینه تولید ویدئوهای طنز در اینستاگرام کار می‌کند و توانسته بیش از ۳ میلیون فالوئر جذب کند.

 

 

میلاد قاسمی خواه

 

میلاد قاسمی خواه: شاید باورتان نشود اگر بگویم لقب چهارمین اینفلوئنسر ایران از نظر تعداد فالوئر، باز هم متعلق به کسی هست که در زمینه تولید ویدئوهای طنز کار می‌کند. میلاد قاسمی توانسته با تولید این ویدئوها بیش از ۴ میلیون فالوئر در اینستاگرام داشته باشد.

 

 

صدف بیوتی

 

صدف مسائلی (صدف بیوتی): صدف مسائلی معروف به صدف بیوتی که به عنوان برترین اینفلوئنسر زیبایی دنیا در سال ۲۰۱۹ شناخته شد، با آموزش انواع آرایش‌ها و تبلیغ لوازم آرایشی، توانسته بیش از ۲٫۷ میلیون فالوئر در اینستاگرام خود جذب کند.

 

 

لیستی از برترین اینفلوئنسرهای جهان

Huda Kattan – @hudabeauty

Huda Kattan یکی از اولین اینفلوئنسرهای اینستاگرام است که نزدیک ۲۴ میلیون فالوئر دارد و در زمینه لوازم آرایشی و ترفندهای آرایشی فعالیت می‌کند و با ترکبی از فیلم و عکس‌های مربوط به این حوزه در پیج خود فعالیت می‌کند.

hudabeauty

cristiano

کریستیانو رونالدو با اینکه بیزینس من نیست اما به یک اینفلوئنسر واعقی و قدرتمند تبدیل شده است. این ورزشکار با عکس‌هایی که از خودش میگذارد و در مورد زندگی خودش می‌نویسد به یک اینفلوئنسر بزرگ تبدیل شد هاست و در حال حاضر حدود ۲۳۸ میلیون فالوئر دارد که جزو بهترین‌اینفلوئنسرها قرار گرفته است.
cristiano

Kayla Itsines – @kayla_itsines

Kayla Itsines در پیج خودش در مورد تناسب اندام که با استفاده از رژیم غذایی و تمرینات ورزشی حاصل می‌شود محتوا تولید می‌کند و توصیه‌هایی در غالب عکس و فیلم به اشتراک می‌گذارد. این شخص با حدود ۷ میلیون فالوئری که دارد جزو برترین اینفلوئنسرها قرار گرفته است.

fitness

Camila Coelho – @camilacoelho

Camila Coelho یکی از بهترین و پرمخاطب‌ترین اینفلوئنسرهای جهان است که در زمینه آرایش و ترفندهای میکاپ برای زیباتر شدن چهره فعالیت می‌کند از همین جهت با خیلی از برندهای حوزه لوازم آرایشی بهداشتی به عنوان اسپانسر در ارتباط است و محصولات آن‌ها را تبلیغ می‌کند.

makeup

Mariano Di Vaio – @marianodivaio

این اینفلوئنسر در زمینه مد و فشن و بخصوص در زمینه مد لباس فعالیت می‌کند و گاهی اوقات در زمینه مدل مو هم فعالیت می‌کند. این بلاگر ایتالیایی معمولا مدل لباس و مدل موهایی که ترند روز هستند را به نمایش می‌گذارد و با برندهای بزرگی مثل Hugo Boss, Maserati, Omega, and Calvin Klein.همکاری می‌کند.

fashion

 

کلام پایانی

در این مقاله سعی کردیم شما را با مفهوم اینفلوئنسر و اینفلوئنسر مارکتینگ بیشتر آشنا کنیم، ضمن اینکه برترین اینفلوئنسرهای دنیا را هم به شما معرفی کردیم. شما چه اینفلوئنسرهای معروف دیگری می‌شناسید؟ چقدر به افراد تاثیرگذاری که در اینستاگرام فعالیت می‌کنند اعتماد می‌کنید و چقدر مشتاق هستید تا کالا یا محصولات تبلیغاتی آن‌ها را تهیه کنید؟ نظرات خود را در با ما و سایر کاربران سایت در میان بگذارید.

 

 

 

 

 

سپتامبر 27, 2020

0 پاسخ به "برترین و معروف‌ترین اینفلوئنسرهای دنیا چه کسانی هستند؟"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به شما وفا داریم ، طراحی شده با مقدار زیادی 💜 توسط آنلاینر.

یه مشاوره رایگان از ما هدیه بگیرید !

0915 219 00 93

051 - 3843 1485

زمان خیلی کمه ... عجله کن !

تبریک ... شما برنده مشاوره تخصصی کاملا رایگان تا قبل از شروع دوره 11 آغازینو شدید .

(با پرکردن فرم مشاوره میتونی در جلسه اول هم بصورت رایگان حضور داشته باشی)