• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

۶ ایده تجارت آنلاین که شما را ثروتمند می‌کنند

تابحال به ایده‌های خلاقانه  و جدید کارآفرینی برای ایجاد یک کسب و کار آنلاین فکر کردین؟

اگر علاقه مند به راه اندازی مشاغل آنلاین خود هستید، هیچ زمانی مثل زمان حال وجود ندارد. ما در دوران طلایی ثروت زندگی می‌کنیم. به همان اندازه که رسانه‌ها سعی در تحسین خطرات جامعه خود دارند، ما در واقع در زمانی زندگی می‌کنیم که با فرصت و پتانسیل رشد و پیشرفت تجارت تجاری در مقیاسی که قبلاً تجربه نکرده‌اند، زندگی کنند. به لطف اینترنت و تلفن‌های هوشمند، میزان تجارتی که به صورت آنلاین انجام می‌شود، رشد انفجاری را تجربه کرده است.

طبق اعلام فدراسیون ملی خرده فروشی (NRF)، تخمین زده می‌شود که تجارت خرده فروشی با رشد ۳٫۷ تا ۴٫۲ درصد رشد داشته باشد. با این حال، NRF انتظار دارد که فروش غیر فروشگاهی از سه تا چهار برابر نرخ رشد باشد. با این حال، حتی اگر فروش آجر و ملات هنوز هم اکثر هزینه های مصرف‌کننده را تشکیل می‌دهد ، تنها انتظار می‌رود که تقریباً ۲٫۸٪ رشد کند. واضح است، آنچه عمده رشد فعلی تجارت الکترونیک ما را برانگیخته است، بازار تلفن‌های هوشمند است.

با این حال، این تنها پیشرفت روزافزون تجارت آنلاین را بیشتر روشن می‌کند. با توجه به اینکه اینترنت هنوز هم تا حد زیادی در مراحل ابتدایی خود است، زیرا امکانات مدرن جای خود را برای تحویل تقریباً سریع محصولات از طریق هواپیماهای بدون سرنشین، چاپ سه بعدی و وسایل دیگر فراهم می‌کند و همانطور که واقعیت مجازی و افزوده شده به پیشرفت تجربه خرید آنلاین تقریباً همه ما کمک می‌کند. سرانجام تجارت، نه از طریق کانال‌های آفلاین  بلکه از طریق کانال‌های آنلاین انجام می‌شود.

بعد از آن سؤالی که برایتان پیش می‌آید این است که چگونه می‌توانید از این رشد شدید هزینه‌ها که در هر ثانیه از هر روز بصورت آنلاین اتفاق می‌افتد، بهره ببرید؟ راستشو بخواهید، شما به دنبال شروع یک تجارت آنلاین ساده اما با نتیجه سریع هستید، یا کاملاً به معنای واقعی کلمه به دنبال ثروتمند شدن و درآمدزایی گزاف از طریق اینترنت هستید، ۶ کسب و کار وجود دارد که به سادگی نمی‌توان از آن غافل شد.

نحوه شروع یک تجارت آنلاین

برخی از کارها با شروع یککسب و کار آنلاین به انجام می‌رسند. حلقه‌های قانونی و مالی وجود دارد که باید از طریق آن پرش کنید. این مهم است که قبل از شروع شیرجه با یک وکیل یا حسابدار خود مشورت کنید. اما، پس از آمادگی، شروع یک تجارت آنلاین، حتی با سرمایه خیلی کم، نه تنها یک امکان نیست، بلکه یک واقعیت آشکار است.

زیبایی اینترنت این است که شما به معنای واقعی کلمه می‌توانید یک تجارت را راه‌اندازی کنید و با درآمد بسیار اندک و بدون سرمایه ، به صورت آنلاین درآمد کسب کنید. اگر مکانیک بازاریابی آنلاین را درک کنید، یا در رسانه‌های اجتماعی عالی باشید، به وضوح آن را آسان‌تر خواهید یافت. اما برای شروع کار آنلاین خود نیازی به حرفه‌ای بودن نیست.

مانند هر جای دیگر در این دنیا، شما به زمان یا پول زیادی احتیاج خواهید داشت. اگر هر دو را دارید، پس به وضوح جلوتر از بازی هستید. اما مردم بیشتر از افراد سابق به دومی نیاز دارند. اما با توجه به اینکه زمان محدود است و ما فقط مقدار مشخصی از آن را داریم، استفاده از وقت خود را عاقلانه و مدیریت درست زمان خود برای اطمینان از موفقیت شما بسیار مهم است.

۱.تجارت با Chatbot

ظهور چت بات برای شاهد فوق العاده ای بوده است. با تشکر از همه‌گیر بودن در چت در سرورهایی مثل فیس‌بوک، به ما امکان گفتگو با دوستان و خانواده در تمام شبکه‌های رسانه‌های اجتماعی ما عادت کرده است. به همین دلیل چت‌هایی با قابلیت هوش مصنوعی مرزهای دیجیتالی جدیدی را برای مشاغل ایجاد می‌کنند که به دنبال اتوماتیک کردن و رها کردن بیشتر نیروی انسانی هستند که برای گفتگو با مشتریان خود نیاز دارند.

این امر در مورد خدمات به مشتریان کاملاً واضح است. با این حال، ارزش آن در تجارت نیز کاملاً آشکار است و امروزه مشاغل در همه طیف‌ها از این مزیت استفاده می‌کنند. پلت فرم‌هایی مثل Manychat ،ChattyPeople و چند نفر دیگر در تلاشند تا بسیاری از سردرگمی‌ها و پیچیدگی‌ها را از ساختن chatbot خارج کنند.

افرادی که در تلاشند تا چت بات‌هایی را برای مشاغل خود راه‌اندازی کنند، تا به برخی از اقدامات خود در زمینه فروش و بازاریابی برای رشد و پیشرفت در بازار مناسب امروز نیاز دارند کمک کنند. با این حال، مشابه گلدن راش کالیفرنیا، آن‌هایی که  ثروتمند می‌شوند، احتمالاً آنهایی هستند که میله‌ها و بیل‌ها را می‌فروشند. بنابراین چرا تجارت chatbot خود را راه اندازی نمی‌کنید؟ 

چت بات
۲. کسب و کار مدیریت تبلیغات

در بازار پر رقابت امروز، اگر نمی‌دانید چطورباید ترافیک مالی را کنترل و بهینه‌سازی کنید، باید به شرکتی مراجعه کنید که این کار را برایتان انجام دهند. در حقیقت تبلیغات به ازای آن‌ها مبلغی پرداخت می‌شود، می‌توانند بسیار پیچیده باشند. مواردی مانند هدف‌گیری مجدد و تعاریف مخاطب سفارشی، همراه با درک روند رشد همه چیز با قیف فروش، برای اکثر آن‌ها پیچیده و گیج‌کننده است.

اما اگر نحوه کار با تبلیغات پولی را یاد بگیرید، می‌توانید به راحتی یک تجارت مدیریت تبلیغات را راه اندازی کنید. از آن‌جایی که تبلیغات به رشد غول‌های فناوری اطلاعات مانند فیس‌بوک، اینستاگرام، گوگل و یوتیوب دامن می‌زند، و بسیاری از افراد دیگر به این ترکیب وارد می‌شوند، می‌توان به این نکته اشاره کرد که جست و خیز در آب‌های تند و تیز تبلیغات پرداخت شده می‌تواند شما را برای به دست آوردن ثروت‌های گسترده آماده کند.

 به نظر شما چرا؟ بیایید لحظه‌ای به اعداد نگاه کنیم. این موضوع را در نظر بگیرید: طبق گزارشی از eMarketer، هزینه‌های تبلیغاتی دیجیتال در ایالات متحده برای اولین بار در سال جاری از هزینه های تبلیغاتی سنتی فراتر خواهد رفت. تا سال ۲۰۲۳، هزینه‌های دیجیتال از دو سوم کل هزینه‌های رسانه‌ها فراتر خواهد رفت. کل هزینه‌های تبلیغاتی دیجیتال در ایالات متحده امسال ۱۹٪ رشد خواهد کرد به ۱۲۹٫۳۴ میلیارد دلار در سال جاری – ۵۴٫۲٪ از کل هزینه‌های تبلیغی ایالات متحده تخمین زده می‌شود.

واقعیتهای ناب به رشد انفجاری تبلیغات آنلاین اشاره دارد و ما هنوز در مراحل ابتدایی اینترنت هستیم. هرچه زودتر از این صنعت سرمایه‌گذاری کنید، سریع‌تر می‌توانید آن را به یک تجارت آنلاین شگرف تبدیل کنید. تمام پیچیدگی‌های تبلیغات را در سیستم عامل‌هایی مانند Facebook و Google مطالعه و یاد بگیرید. دوره‌ها را پیدا کنید، یا از مطالب رایگان موجود در بسیاری از سیستم عامل‌ها استفاده کنید تا به یک متخصص حرفه‌ای تبدیل شوید.

یک پیشنهاد وژه: می‌تونین برای آشنایی بیشتر با تبلیغات آنلاین، مقاله انواع تبلیغات آنلاین را مطالعه کنید.

 

کسب و کار مدیریت تبلیغات

۳. مدیریت سئو

حقیقت این است که، در حالی که تبلیغات پولی با سرعت حیرت‌انگیزی در حال رشد هستند، امکان ظاهر ارگانیک و مرتبط با آن در موتورهای جستجوگر مانند گوگل نه تنها رقابتی تر، بلکه پر سود تر نیز می‌شود. وقتی صحبت از جستجوی کلمات کلیدی ارگانیک می‌شود، ارزشش خیلی بالاتر است. با توجه به اینکه تقریبا ۴۰ درصد از افراد روی اولین نتایج جستجو کلیک می‌کنند و اینکه صفحه اول حدود ۹۱ درصد سهم جستجو را تشکیل می‌دهد، به صورت ارگانیک در بالای صفحات نتایج موتور جستجوی گوگل (SERPs) ظاهر می‌شود، آرزوی هر بازاریابی است. توسط مهم‌ترین بازاریابان آنلاین دنیا با رشد و گسترش اینترنت، نه تنها از SEO رقابتی‌تر برخوردار می‌شوند، بلکه به دنبال سود بیشتری نیز خواهند بود. اگر بدانید که چه کاری انجام می‌دهید، می‌توانید به راحتی از این صنعت سرمایه گذاری کنید. این نه فقط برای انجام کار برای مشتری بلکه برای خودتان نیز پیش می‌رود. می‌توانید هر تعداد از مشاغل آنلاین، با حدی از مهارت‌های SEO وبلاگ‌ها و وب سایت‌های خود را  در حوزه‌ مشخص راه اندازی کنید.

یک پیشنهاد دیگه هم واستون داریم: برای اینکه تکنیک‌های سئو را اصولی و حرفه ای یاد بگیرید این مقاله را مطالعه کنید.

 

مدیریت سئو

۴. تجارت اجاره مکان‌های توریستی

تجارت اجاره تعطیلات رونق دارد. مشاغل این حوزه همچون Michael Joseph’s InvitedHome و Joe Poulin Retreats Luxury و بسیاری دیگر در بازارهای مختلف حک شده‌اند. وقتی صحبت از خانه‌های اجاره تعطیلات و مدیریت اجاره تعطیلات می‌شود، شرکت‌ها بسته به محل و سطح مدیریت، در هر مکانی بین ۱۰ تا ۴۰ درصد با نرخ اجاره ناخالص درآمد دارند.

راه اندازی و ایجاد یک تجارت اجاره‌ای در تعطیلات ممکن است به همراهی راه حل مناسب نرم‌افزار کلید دستی به مقداری از عرق عرق نیاز داشته باشد تا به شما کمک کند تا مواردی را که به عنوان رزرو می‌شوند، حفظ کنید، اما اگر به جزئیات توجه حاد دارید، آنگاه باید گفت که اکنون یکی از بهترین مشاغل است و می‌توانید آن را بصورت آنلاین شروع کنید. البته، این کار در دنیای واقعی کار می‌کند‌، اما حضور وب و مهارت‌های بازاریابی شما واقعاً همان چیزی است که این تجارت را تعیین می‌کند و به موفقیت آن کمک می‌کند.

اگر به صنعت میهمان‌نوازی علاقه دارید و در یک مکان توریستی زندگی می‌کنید، این یک تجارت شگفت‌انگیز است که می‌تواند برای شما به سرعت درآمد کسب کند. شرکت‌هایی مانند Lodgix ،Lodgify و ۳۶۵ Villas برای ساخت سریع و مدیریت کسب و کار مدیریت اجاره تعطیلات خود، راه حل‌های بسیار مهمی را ارائه می‌دهند.

زاه‌اندازی تجارت اجاره مکان‌های توریستی

۵. برگزاری وبینار

من می‌دانم شما فکر می‌کنید که چطور باید با وبینار یک کسب و کار راه بیاندازید؟ خوب، وبینارها احتمالاً یکی از بهترین راه‌هایی است که می‌توانید هر چیزی را بصورت آنلاین بفروشید، حتی بهتر از آن  این است که شما حتی به محصول خود نیاز ندارید. جینس فلادلین، بنیانگذار Rapid Crush، جورن فلورلی، بنیانگذار Rapid Crush، در شمال اروپا با فروش ۱۰۰ میلیون دلاری از طریق وبینارها درآمد خوبی کسب کرده است، که می‌تواند قدرت خالص این رسانه را برای فروش به شما نشان دهد. با استفاده از وبینار،  در واقع شما مخاطب را درگیر ارائه می‌کنید به صورتی که در نهایت که مایل است هر آنچه را که ارائه می‌دهید خریداری کند. بهترین راه برای راه‌اندازی مشاغل وبینار، یافتن محصولی است که می‌توانید آن را تبلیغ کرده و از آن حمایت کنید. سپس، یک وبینار عالی بسازید. Perfect Webinar یک فرمول است که ابتدا توسط Fladlien ساخته شده اما بعدا توسط راسل برونسون به بازار انبوه آورده شده است. برونسون همچنین یک نرم افزار با جیم ادواردز بنام Funnell Scriptts ایجاد کرده است که یک نرم افزار باورنکردنی است که به شما کمک می‌کند کل وبینار خود را از جمله کپی برای تبلیغات و نوک انگشت‌ها بسازید .

در هر صورت با نزدیک شدن به آن، چه شغل خاصی مد نظر داشته باشید و چه بخواهید به عنوان یک شرکت وابسته به فروش برسید، برخی از پلت‌فرم‌های وبینار که می‌توانید در جهان از آن‌ها استفاده کنید GoToWebinar و WebinarJam اندی جنکینز بهترین هستند.

برگزاری وبینار

۶.کسب و کار مربیگری

مربیگری تجارت یک تجارت آنلاین پر سود است که می‌تواند در بازار گسترده کارآفرینان و صاحبان مشاغل تلاش کند تا راه خود را در دنیای تجارت پیدا کند. اگر شما یک متخصص در تجارت هستید و درک عمیقی از نیروهای بازار در مورد آنچه درایو خرید دارد، داشتن یک مربی مشاغل می تواند به معنای آزادی مالی باشد.

افرادی مانند فرانک کرن و آنتونی رابینز کاملاً بر دنیای مربیگری تجارت مسلط هستند ، در حالی که چندین نفر دیگر نیز این اتهام را رهبری می‌کنند. بهترین رویکردی که می‌توانید در این صنعت بکار بگیرید، ارائه مقداری باورنکردنی از ارزش مقرون به صرفه است و سپس این امکان را برای شما فراهم می‌کند که مردم شما را برای اجرای آن بپردازند.

در این حوزه، درک و اجرای موفق یک استراتژی موثر خیلی مهم است. به عبارتی شما باید اعتماد به نفس خود را القا کنید و برای انجام این کار، اغلب به ثبات و اعتماد اجتماعی خوب نیاز دارید. به همین دلیل، اگر می‌خواهید یک شغل مربیگری موفق را راه‌اندازی کنید‌، ابتدا برخی از مشتریان را بگیرید و به آنها در موفقیت کمک کنید. سپس‌، توصیفات قدرتمند آن‌ها را دریافت کنید و تنها در این صورت می‌توانید موقعیت خود را برای شارژ نرخ بلیط‌های بالا قرار دهید.

آموزش

کلام آخر

همین امروز وقت شروع کسب و کارتان است پس تا دیر نشده یک ایده جالب و پولساز برای خود انتخاب کنید و هرچه سریعتر آن را راه‌اندازی کنید. اگه فکر می‌کنید برای شروع نیاز به یک راهنما دارین. می‌توانید روی ما یعنی تیم آغازینو حساب کنید و با دوره‌های آغازینو از ابتدا حرفه‌ای وارد عرصه عمل شوید.

آشنایی با دوره

جولای 6, 2020

0 پاسخ به "۶ ایده تجارت آنلاین که شما را ثروتمند می‌کنند"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به شما وفا داریم ، طراحی شده با مقدار زیادی 💜 توسط آنلاینر.

یه مشاوره رایگان از ما هدیه بگیرید !

0915 219 00 93

051 - 3843 1485

زمان خیلی کمه ... عجله کن !

تبریک ... شما برنده مشاوره تخصصی کاملا رایگان تا قبل از شروع دوره 11 آغازینو شدید .

(با پرکردن فرم مشاوره میتونی در جلسه اول هم بصورت رایگان حضور داشته باشی)