• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ایده برای بنرهای تبلیغاتی

دنیای دیجیتال مارکتینگ بسیار گسترده و متنوع است و شاخه های بسیاری دارد. برای جذب مشتری به سمت ما، یکی ازین شاخه ها و روش های تبلیغاتی این دنیای بزرگ، تبلیغات بنری است که درقالب یک طراحی گرافیکی جذاب بصورت ثابت یا متحرک به کاربران ارائه میشود و توجه آنها را به خود جلب کرده و به سوی وب سایت ما هدایت میکند.

تبلیغات بنری مقرون به صرفه تر هستند

low budgetتبلیغات بنری با توجه به هزینه مقرون بصرفه و بازخورد خوب و نرخ تبدیل قابل قبولی که دارد. طرفداران بسیاری را مجذوب خود کرده است. تبلیغات بنری به استفاده از یک نمایشگر گرافیکی مستطیل شکل گفته میشود که بیشتر مبتنی بر تصویر هستند نه متنی.

نوع افقی تبلیغات بنری تابلوی امتیازات خوانده میشود در حالی که بنرهای عمودی آسمان خراش نامیده میشود و در نوارهای کناری یک صفحه وب قرار میگیرند.

افزایش نرخ تبدیل با بنرهای تبلیغاتی

نرخ تبدیلما با طراحی بنر قوی و حرفه ای میتوانیم نرخ تبدیل مشتری را تا حد زیادی افزایش دهیم. یک بنر حرفه ای می تواند سرنوشت یک کمپین را بسمت هدف نشانه گیری کند و کاربر را به مسیری که دوست داریم حرکت دهد.

ما با قراردادان بنرهای تبلیغاتی در سایت های برند و پربازدیدی که مشتریان هدف ما نیز جز بازدیدکنندگان این سایت ها می باشند میتوانیم کاربران بیشتری را جذب کرده و خودمان و برند کسب و کارمان را به مشتریان معرفی کنیم.

 

ما می توانیم با طراحی یک بنر جذاب و قوی و اصولی برای همیشه در ذهن کاربر جایی برای خودمان باز کنیم و ماندگار بشیم و هویت خود را در ذهن مشتری تثبیت کنیم.

بیشتر بخوانید : ۱۰ راه افزایش نرخ تبدیل مشتری

در طراحی بنرهای تبلیغاتی استفاده از رنگ های متناسب، رنگ های مکمل و رنگ های گرم و سرد بسیار کاربرد دارد. همچنین استفاده از شکلک ها، تصاویر وکتور می تواند تا حد زیادی تاثیر آن را زیاد کند. با تماشای ویدیو زیر می توانید با سایتی آشنا می شوید که می توانید از آن برای بنرهای تبلیغاتی خود استفاده کنید.

با این توصیفاتی که شد الان تصمیم گرفتیم که با تبلیغات بنری بازدیدهای آنلاین خود را افزایش دهیم. حالا ممکن است بپرسید چطور می توانم بنری را طراحی کنم که کاربران به محض مشاهده روی آن کلیک کنند؟

۹۰ درصد ایده، ۱۰ درصد طراحی

banner design ideaیکی از بزرگترین اساتید گرافیک ایران میگوید وقتی می خواهید یک بنر تبلیغاتی، یک ایده گرافیکی یا یک خلاقیت بخرج بدهید، می بایست ۹۰ درصد از زمان خود را صرف دیدن ایده های جدید کنید و طرح های جدید را کشف و سپس ۱۰ درصد از وقت خودت را برای طراحی اختصاص دهید.

در ادامه سایتی را به شما معرفی می کنیم که یک آرشیو از ایده ها و بنرهاست و به طراحتی می توانید از آن در طراحی های خود کمک بگیرید.

فیلتر شکن خود را روشن کنید و وارد سایت moat.com شوید.

در کادر جستجو نام برند دلخواه خود را سرچ کنید. به عنوان مثال برند دیجی کالا که یک سایت بزرگ و معتبر است را سرچ میکنیم و یک آرشیو بنرهای تبلیغاتی از سایت دیجی کالا در سایزهای متفاوت روبروی می شود.

از سایت های بزرگ ایده بگیرید

مسلماً سایتی مانند دیجی کالا در طراحی بنرهای خود، هم زیبایی و چشم نوازی را درنظر میگیرد و هم نرخ تبدیل که قرار است پولسازی کند را در نظر گرفته است. همچنین می توانیم حوزه شغلی مربوط به خودمان را سرچ کنیم و بنرهای مربوط به شغل و هدف خودمان را ببینیم و ایده بگیریم.

طرح ها را ببینید، ایده شرکت بزرگ در طراحی بنر شرکتهای مختلف را مشاهده کنید و ایده بگیرید، سپس با کمی خلاقیت به خرج دادن یک بنر عالی و تاثیر گذار را طراحی کنید.

دسامبر 24, 2020

0 پاسخ به "ایده برای بنرهای تبلیغاتی"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به شما وفا داریم ، طراحی شده با مقدار زیادی 💜 توسط آنلاینر.

زمان خیلی کمه ... عجله کن !

تبریک ... شما برنده مشاوره تخصصی کاملا رایگان تا قبل از شروع دوره 11 آغازینو شدید .

(با پرکردن فرم مشاوره میتونی در جلسه اول هم بصورت رایگان حضور داشته باشی)