مقایسه بهترین دوره‌های آنلاین دیجیتال مارکتینگ (سرفصل + قیمت)

تو این پست میخوایم بهترین دوره‌های جامع دیجیتال مارکتینگ رو در ایران بررسی کنیم و سعی کنیم خیلی منصفانه تمام سرفصل‌ها و شرایط شرکت در این دوره‌ها رو تحلیل کنیم. دوره جامع دیجیتال مارکتینگ آغازینو رو نمیشه یک دوره‌ی صرف دیجیتال مارکتینگ دونست، بخاطر اینکه سعی کرده در کنار رسیدن به سرفصل‌های دیجیتال مارکتینگ یجورایی بیشتر به فکر کسانی باشه که قراره تو یه دوره‌ی ۱۰۰ ساعته کسب و کارشون رو آنلاین کنند و از ابزارهای روز آنلاین برای فروش هم بهره ببرند.

قبلش نیازه چند نکته رو توضیح بدیم:

درتبلیغات سنتی نمیشه بهای تمام شده مشتری رو محاسبه کرد (CAC) اما در دیجیتال مارکتینگ یه جمله ی معروف داریم :‌ بیرحمانه اندازه‌گیری کنید تا هزینه‌های تبلیغات آنلاین به بهینه ترین شکل ممکن مصرف بشه.

 

از ۱۰ شغل پردرآمد دنیا یکیش دیجیتال مارکتینگه

یکی از پردرآمد ترین مشاغل دنیا در سال ۲۰۱۹ دیجیتال مارکتینگ بوده و نیاز کسب و کارهای آفلاین روز بروز بیشتر جدی میشه و اگر میخوای آینده شغلی تضمین شده ای داشته باشید یه نگاه ویژه ای به دیجیتال مارکتینگ وابزارهای عالیش داشته باشید.

 

درخواست‌های بسیار زیادی هر روز داره در مورد نیروی دیجیتال مارکتر حس میشه

اکثر کسب و کارها برای حفظ مارکت و بدست آوردن بازارهای جدید مجبورن به این ابزارها رو بیارن و برن جایی که مشتری‌ها اونجا دنبالشون می‌گردن برای همین موضوع نیازه به نیروی متخصص و حرفه‌ای روز بروز بیشتر حس میشه خود آغازینو همین الان از برندهایی مثل عالیس، تبرک و … درخواست نیروی دیجیتال مارکتینگ حرفه‌ای دارند.

میتونه هزینه‌های بازاریابی کسب و کارتون رو به شدت کاهش بده

میزان هزینه شما برای رسیدن به ۲۰۰۰ مخاطب در تبلیغات سنتی حدود ۲۰۰۰ دلاره ولی در دیجیتال مارکتینگ حدود ۱۹۵ دلار هست و این بخاطر اندازه‌گیری و بهینه سازی مخاطب است.

 

 معیار های اساسی برای انتخاب بهترین دوره دیجیتال مارکتینگ در ایران

شمایی که در حال خوندن این پست هستین قطعا به دنبال یک دوره دیجیتال مارکتینگ عالی و درجه یک می‌گردین تا بتونین آینده خودتون رو تضمین کنین، اما برای اینکه کدام مورد رو انتخاب کنین شک دارین. البته حق دارین چون اینقدر دوره‌های مختلفی سراسر ایران با ویژگی‌های مختلف برگزار میشود زیاد هستند که انتخاب میان آن‌ها خیلی سخت می شود. اما نگران نباشین ما سعی می‌کنیم در این متن مهمترین معیارهای یک دوره دیجیتال مارکتینگ حرفه‌ای را بیان کنیم  تا بتونین بعد از خوندن کامل آن و بررسی دوره‌ها، گزینه ایده‌آل خودتون رو پیدا کنین. پس با ما همراه باشین.

به نظر شما چه مواردی باعث میشه یک دوره را به عنوان بهترین گزینه انتخاب کنند؟ مباحثی که تدریس می‌کنند؟ هزینه دوره؟ اساتید ؟ مدرکی که ارائه می‌کنند؟ بله دقیقا این موارد و بسیاری دیگر در گزینش افراد تاثیر زیادی داره. به همین دلیل در ادامه هریک از معیارها را جداگانه توضیح میدیم.

 

 

مباحث و خدماتی که در دوره دیجیتال‌مارکتینگ ارائه می‌شود

برای آموزش دیجیتال مارکتینگ آموزش‌هایی مثل «اصول اولیه بازاریابی و ارتباط با مشتری»، «اصول دیجیتال مارکتینگ»، «بازاریابی محتوایی»، «طراحی سایت به روش ساده و قابل درک برای همه»، «بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و همچنین ایمیلی»، « سئو و بهینه‌سازی سایت»، «کمپین‌های تبلیغاتی»، « موبایل مارکتینگ»، « ابزار های گوگل» و تمام مواردی که باعث دیده شدن در فضای پر رقابت اینترنت و بخصوص در فضای پر کاربر گوگل می‌شود باید برای یک دوره در نظر گرفته شود تا فرد در انتهای دوره با تمام آموزش‌هایی که فرا گرفته بتواند کسب‌وکار خودش را راه‌اندازی و مدیریت کند. بجز مباحث درسی خدماتی که مدنظر مدیر آن شرکت یا کالج قرار می‌گیرد هم اهمیت دارد. به عنوان مثال، برای کمپین‌های تبلیغاتی ویا سایت‌هایی که هزینه بر هستند آیا برای دانشجویان مبلغی در نظر گرفته می‌شود و یا نه خود دانشجو باید هزینه‌ها را جداگانه و خودش پرداخت کند. علاوه بر آن آیا برای طراحی سایت هاست و دامنه و ابزارهای مورد نیاز به دانشجو اختصاص داده میشود ؟ این‌ها مواردی است که در انتخاب بسیار اهمیت دارند.

 

اساتید دوره دیجیتال مارکتینگ اساتیدی که دروس پیشنهادی دیجیتال مارکتینگ را تدریس می‌کنند

مهم‌تر از طرح درسی هر دوره، استادانی  هستند که آن‌ها را مطرح می‌کنند. در واقع، اگر افرادی باشند که خودشون صاحب یک کسب‌وکار حرفه‌ای و موفق باشند و تجربه‌های مختلفی کسب کرده باشند، خیلی بهتر و کاربردی‌تر می‌توانند مطالب را انتقال بدهند تا کسانی که فقط بصورت آکادمیک آموزش دیده‌اند. پس برای انتخاب یک دوره حتما به اساتید آن و کسب و کاری که دارند، توجه کنید. پی‌گیری کنید کسب و کارشان تا چه اندازه موفق است و تا چه حد توانسته کاربران را به سمت خود جذب کند. چون هرچه تجربه بیشتری داشته باشند، اطلاعات مفید‌تری در اختیار شما قرار می‌دهند.

نحوه برگزاری کلاس ها نحوه برگزاری کلاس‌های دوره دیجیتال‌مارکتینگ

امروزه که بیشتر افراد درگیری و مشغله کاری بیشتری نسبت به گذشته دارند، اگر به دنبال آموزش موضوعات خاصی باشند، اول از همه به روشی که آموزش صورت می‌گیرد توجه می‌کنند که آنلاین و مجازی است یا حضوری. برای خیلی‌ها آنلاین بودن اهمیت دارد تا بتوانند در هر جایی از ایران که هستند آموزش‌ها را فرا بگیرند. اما افراد دیگری هم هستند که می‌خواهند حضوری مطالب را یاد بگیرند و همان ‌جا انجام دهند و بتوانند به راحتی سؤالات خود را از استاد مربوطه بپرسند. البته، این نکته قابل چشم‌پوشی نیست که در آموزش‌های آنلاین و غیر حضوری هم راه‌های ارتباطی دانشجو با اساتید در نظر گرفته می‌شود. اما بازهم به شخص بستگی دارند که کدام روش را ترجیح می‌دهد.

 

مدت زمان برگزاری کلاس‌ها زمان اختصاص داده شده برای هر دوره دیجیتال مارکتینگ

یک مسئله ای که بهتر از به آن توجه شود این است که اساتید با حوصله و مثال مختلف مطالب خود را به دانشجویان توضیح دهد که این کار علاوه بر گیرایی بیشتر مدت زمان بیشتری هم به خود اختصاص می دهد اگر اساتیدی که خیلی کاربلد و دارای سابقه درخشانی نیز باشند ولی مطالب خود را کوتاه و سریع بیان کند باعث که دانشجو مطالب خوب دریافت نکرده و حتی از یادگیری این مطالب مهم صرف نظر کند .

 

پشتیبانی پس از دوره دیجیتال مارکینگ آیا پس از اتمام دوره دیجیتال‌مارکتینگ از شما پشتیبانی می‌شود؟

یک مسئله خیلی مهم در ارزیابی دوره‌هایی که وجود دارند، پشتیبانی آن‌هاست. که آیا دانشجویان را بعد از تمام شدن دوره حمایت و پشتیبانی می‌کنند و یا خیر. چون معمولا اکثر دانشجویان سعی می کنند که آموزش ببینند و بعد وارد عرصه عمل شوند، که خب این خودش اشتباهه اما بالاخر افراد زیادی این کار را انجام می‌دهند و تازه بعد ممکن است که به مشکل بر بخورند. باید دید اساتید آن‌ها را به سوی موفقیت هدایت می‌کنند و یا با تمام شدن دوره همه چیز تمام می‌شود.

 

مدرک دوره دیجیتال مارکتینگ آیا شما مدرک معتبری از شرکت برای دوره دیجیتال‌مارکتینگ دریافت می‌کنید؟

قطعا برای دانشجویانی که به دنبال یادگیری مهارت خاصی هستند، علاوه بر علمی که فرامی‌گیرند و تجربه‌ای که بدست می‌آورند، مدرکی که دریافت می‌‌کنند اهمیت زیادی دارد. بنابراین، باید به این موضوع توجه نمود که آیا شرکت مورد نظر برای دوره به شما مدرک میدهد و اگر میدهد تا چه اندازه اعتبار دارد؟ آیا می‌توان از آن در هرجایی استفاده کرد (اعتبار بین المللی دارد) و از طرفی مجوز انجام هرگونه کاری که مربوط به دیجیتال‌مارکتینگ است را به شما می‌دهد یا خیر. چون گاهی اوقات مدارکی که صادر می‌شوند تنها برای یک حوزه خاص و برای مکان‌های محدودی معتبر می‌باشد، در صورتی که مدارک بین‌المللی درهرجایی قابل استفاده می‌باشند.

 

هزینه دوره دیجیتال مارکتینگ هزینه‌ای که برای یک دوره دیجیتال مارکتینگ درنظر گرفته می‌شود

اگر در اینترنت دوره دیجیتال مارکتینگ را سرچ کنید، مطمعنا تعداد بی‌شماری برای شما به نمایش می‌گذارد. اما اول از همه باید با خودتان روراست باشید که بودجه تان چقدر است و تا چه حد حاضرید هزینه کنید؟ پس از تعیین بودجه خود بررسی کنید که آیا هزینه هر دوره با ویژگی‌هایی که دارد مورد قبول است؟ چرا که خیلی از دوره‌ها هزینه کلانی را برای برگزاری دریافت می کنند اما متاسفانه از کیفیت بالایی برخوردار نیستند و شما در انتهای دوره با خود می‌گویید کاش با تحقیق بیشتر، دوره‌ی بهتری را انتخاب می‌کردم و هزینه‌ام را بهتر سرمایه‌گذاری می‌کردم. پس حتما به این موضوع دقت کنید.

 

بررسی و مقایسه بهترین دوره های دیجیتال مارکتینگ ایران

میخوایم بهترین دوره های دیجیتال مارکتینگ ایران رو یکی یکی بررسی کنیم و ببینیم هرکدوم در چند ساعت چه سرفصلهایی ارائه میدن تا شما در یک مطلب اطلاعات کامل در مورد این دوره هاداشته باشید، قبلش به این نکته توجه کنید که این مقاسیه ۱۰۰ درصد درست نیست و فقط ما مطالب خود سایت ها رو درمورد زمان و سرفصل در این جا بررسی میکنیم و لطفا اگر دوره های زیر رو گذروندید نظرتون رو حتما زیر این پست بدید و به کامل شدن این مطلب کمک کنید.

 

بیایید باهم یک نگاه کلی به تمام دوره‌ها  بیندازیم و بعد تک‌تکشان را بررسی کنیم

اطلاعات مربوط به دوره‌های دیجیتال مارکتینگ

 

سرفصل دوره‌های دیجیتال مارکتینگ مختولف

دوره جامع ۲۰۰ ساعته آکادمی دیجیتال مارکتینگ

 

 

شاید اگر بخوایم به قوی ترین و قدیمی‌ترین‌های این حوزه اشاره کنیم نمیشه از نام آکادمی دیجیتال مارکتینگ تهران گذشت. آکادمی با شعار “متخصص رشد کسب و کار در فضای دیجیتال شوید” اساتید بنام وسرفصل‌های کاملا کاربردی پرچم دار برگزاری دوره های دیجیتال مارکتینگ در تهران است.

اطلاعات دوره:

نوع دوره: دوره جامع (شامل ۱۱ دوره + پروژه)

سرفصلهای دوره :

 1. اصول دیجیتال مارکتینگ
 2. وردپرس
 3. بازاریابی محتوایی
 4. گوگل آنالیتیکس
 5.  گوگل تگ منیجر
 6. گوگل ادز
 7. شبکه‌های اجتماعی
 8.  سئو
 9. ایمیل مارکتینگ
 10.  طراحی کمپین
 11.  استراتژی

مدت زمان: ۲۰۰ ساعت (۵۰ جلسه ۴ ساعته)

زمان شروع: چهارشنبه ۱۴ اسفند

روزهای برگزاری: سه شنبه و چهارشنبه ها

ساعت برگزاری: ۱۷:۳۰ الی ۲۱:۳۰

مبلغ دوره : ۶٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

 

دوره دیجیتال مارکتینگ ماهان

سرفصل های دوره دیجیتال مارکتینگ:

 1. بازاریابی دیجیتال مارکتینگ
 2. تفکر استراتژی، برنامه ریزی و مدل کسب و کار در دیجیتال مارکتینگ
 3. بازاریابی محتوایی
 4. مدیریت ارتباطات یکپارچه بازاریابی دیجیتال۱
 5. مدیریت ارتباطات یکپارچه بازاریابی دیجیتال۲
 6. برنامه ریزی رسانه های دیجیتال
 7. برندسازی دیجیتال
 8. وب و سئو
 9. مباحث نوین

جمع کل ساعات: ۱۲۶

 

دوره دیجیتال مارکتینگ واقعی ژان بقوسیان از سایت مدیر سبز

مبلغ دوره :۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان

زمان آغاز دوره: شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸

نوع برگزاری: آنلاین از طریق وبینار زنده

تعداد جلسات: ۲۴ جلسه ۹۰ دقیقه‌ای

زمان برگزاری: شنبه‌ها از ساعت ۶ عصر تا ۷:۳۰

مدرس: ژان بقوسیان

مخاطب: مدیران سایت، وب مسترها و کاربران حرفه‌ای اینترنت

سرفصل ها:

 1. بازاریابی محتوا (Content Marketing)
 2. تبلیغات آنلاین (Online Advertising)
 3. سئو (Serach Engine Optimization)
 4. ساخت کمپین آنلاین خودکار (Online Campaign Automation)
 5. بازاریابی با ایمیل (Email Marketing)
 6. تبلیغ‌نویسی (Copywriting)
 7. افزایش نرخ تبدیل سایت (Conversion Rate Optimization)
 8. تحلیل سایت و بازدیدکننده (Website Analysis)
 9. بازاریابی با رسانه‌های اجتماعی (Social Media Marketing)

 

دوره جامع دیجیتال مارکتینگ کاربردی آغازینو:

 

پشتیبانی ۱ ساله
آپدیت و کوچینگ ۱ ساله
مدت زمان آموزش: ۲۵ جلسه ۴ ساعته ۱۰۰ ساعت
نحوه ثبت نام: حضوری،غیرحضوری
مدت دوره :۲ماه

برنامه درسی دوره :

 1. فصل اول: اصول دیجیتال مارکتینگ
 2. فصل دوم:آموزش UX,UI و ابزارهای کاربردی فتوشاپ در طراحی سایت
 3. فصل سوم:طراحی سایت
 4. فصل چهارم: طراحی فروشگاه اینترنتی
 5. فصل پنجم: دوره جامع ۲۰۲۰ سئو
 6. فصل ششم:دوره شگفت انگیز کمپین‌های تبلیغاتی
 7. فصل هفتم:دوره گوگل ادوردز
 8. فصل هشتم:دوره گوگل آنالیتیکس و تگ منیجر برای اندازه‌گیری آمار وبسایت
 9. فصل نهم:ایمیل مارکتینگ
 10. فصل دهم:دوره سوشیال مارکتینگ (اینستاگرام مارکتینگ)
 11. فصل یازدهم:دوره موبایل مارکتینگ
 12. فصل دوازدهم:دوره استراتژی دیجیتال مارکتینگ

 

مسیر دوره دیجیتال مارکتیگ آغازینو:

 

دوره جامع کسب و کار اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ وبمستران هوشمند

یکی از بهترین دوره های کسب و کار اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ در مشهد که از پرطرفدارترین دوره‌ها در ایرانه و تا الان بیش از ۱۰۰۰ دانشجو از این دوره فارق التحصیل شدند میشه از اساتید بنامش به محتوا و سرفصل‌های خوبش پی برد و به دوصورت حضوری (فقط در تهران) و غیر حضوری برگزار میشه

اطلاعات دوره
شروع دوره: ۱۵ بهمن ۱۳۹۸
زمان دوره: ۹۰ ساعت
روزهای برگزاری دوره: یکشنبه و سه‌شنبه
ساعات برگزاری: ۱۷ تا ۲۰:۳۰ (۳ ساعات آموزش کامل و نیم ساعت استراحت)
نحوه پرداخت: نقدی و اقساطی
نحوه برگزاری دوره: به صورت حضوری، همچنین فایل ویدئویی هر جلسه، یک روز بعد از برگزاری جلسه حضوری از طریق پنل کاربری در سایت همیارآکادمی در دسترس است (امکان دانلود جلسات برگزار شده همیشه برای شما فراهم است)
مکان آموزش: دفتر آکادمی
مبلغ دوره ۸,۸۰۰,۰۰۰ تومان۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان

سرفصلهای دوره وبمستران هوشمند:

 

دوره دیجیتال مارکتینگ رهنما کالج

رهنما کالج

توی دوره‌ی بازاریابی دیجیتال رهنماکالج قراره شرکت کنندگانی که مشتاق فراگرفتن پیچ و خم دیجیتال مارکتینگ هستن و برای یافتن راه‌حل‌های خلاقانه، با انجام دادن یه پروژۀ واقعی از صفر تا صد فرآیند برنامه‌ریزی بازاریابی و طراحی و اجرای کمپین بازاریابی دیجیتال رو تمرین کنن و در حین اجرای پروژه در کارگاه‌های تخصصی از اساتید این حوزه مطالب جدیدی بیاموزند.

برای شرکت دراین دوره فرم ثبت نام پرمی کنید بعد از پرکردن فرم از شما آزمون به صورت آنلاین گرفته خواهد شد بعد از اینکه در آزمون نمره بالایی کسب کردید برای مصاحبه حضوری به رهنما کالج دعوت خواهید شد و در نهایت شرکت کنندگانی که بیشترین سازگاری با دوره داشته باشند برای ورود به دوره انتخاب خواهند شد.

بعد از قبول شدن در مصاحبه حضوری برای ورود به دوره مجموعه‌ای برای مطالعه معرفی خواهد شد تا با آمادگی قبلی بتوانید در کلاس‌ها حضور پیدا کنید.

اگر مطالعه غیرحضوری رو هم با موفقیت سپری کنید  وارد دوره‌ی کارآموزی هفت هفته‌ای خواهید شد.

که روزای اول دوره با هم‌تیمی‌ها آشنا خواهید شد و روی پروژۀ کارآموزی‌تون شروع به کار می‌کنید.

همزمان با اجرای پروژه، کلی کارگاه تخصصیِ حوزه دیجیتال مارکتینگ برگزار می‌شود.

روز پایانی کارآموزی به همراه هم تیمی خود پروژه‌ای که انجام دادید رو ارائه می‌کنید و مورد ارزیابی اساتید قرار می‌گیرید.

 

سرفصل‌های این دوره :

 1. تحقیقات و مطالعه بازار
 2. استراتژی بازاریابی دیجیتال
 3. استراتژی محتوا و تولید محتوا
 4. بهینه‌سازی موتورهای جست‌وجو
 5. شاخص‌های کلیدی عملکرد
 6. اندازه‌گیری
 7. طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی
 8. شبکه‌های اجتماعی
 9. گیمیفیکیشن
 10. محصول، لندینگ و تجربه‌کاربری
 11. تکنولوژی‌های بازاریابی دیجیتال
 12. تبلیغات آنلاین

اساتید این دوره:

 • سینا شفیع‌زاده (تحقیقات بازار و تحلیل داده)
 • توحید علی‌اشرفی(تجربه‌های مدیر مارکتینگ)
 • امیر اخلاصی(اصول بازاریابی)
 • علی حسینی(بهینه‌سازی موتورهای جستجو)
 • سجاد احمدی(استراتژی داده‌محور در بازاریابی دیجیتال)
 • گیتی عاصمی(کمپین و شبکه‌های اجتماعی)
 • سجاد بهجتی(استراتژی و تولید محتوا)
 • احسان علی‌نقیان(برنامه‌ریزی بازاریابی)
 • هاتف تالوئی(کمپین‌های ادوردز و ادنتورک)
 • علی بابائی(تجربه کاربری و محصول)
 • علیرضا رنجبر شورابی(گیمیفیکیشن و برنامه‌های وفادارسازی)

 

جدول زمان‌بندی سال ۹۹

 • زمان ثبت‌نام: مرداد و شهریور
 • آزمون ورودی آنلاین: شهریور
 • دوره مطالعه غیرحضوری: مهر
 • شروع دوره: اواخر مهر
 • پایان دوره: اواسط آذر

 

دوره دیجیتال مارکتینگ سازمان مدیریت صنعتی با تدریس عادل طالبی

استاد عادل طالبی یکی از بهترین متخصصین در زمینه محتوا و دیجیتال مارکتینگ هستند و سالیان زیادی هست که در سازمان مدیریت صنعتی در تهران آموزش دیجیتال مارکتینگ میدن و خروجی‌های زیادی داشتند که میشه به بزرگانی چون بهنام کشانی و دیگر دوستان اشاره کرد آموزش‌های زیادی دارند که می‌تونید تو صفحه آپارات ایشون یا کانال کار کسب ببینید.
سازمان مدیریت صنعتی

 

حالا نوبت شماست که تصمیم‌گیری کنید

الان مولفه‌های مهم برای انتخاب یک دوره برتر می‌دانید و باید سعی کنید با مقایسه این ویژگی‌ها در دوره‌های مختلفی که وجود دارند، گزینه‌‌ها را رتبه‌بندی کنید و در نهایت بهترین دوره را انتخاب نمایید. نتایج خودتونو با ما به اشتراک بزارین که از نظر شما کدام دوره از همه بهتر بوده است و به چه دلیل انتخابش کرده‌اید؟

 

سوالاتی که ممکن است پیش بیاید؟

قیمت دوره های دیجیتال مارکتینگ از چقدر شروع میشه؟

 • معمولا دوره های جامع دیجیتال مارکتینگ از ۲ میلیون تومان به بالا شروع میشه

در مشهد چه مجموعه‌های دوره‌های دیجیتال مارکتینگ برگزار میکنند؟

 • در مشهد فعلا فقط آغازینو و رشدانا به صورت تخصصی در این زمینه کار میکنند اما آغازینو کاملتره

آیا پس از اتمام دوره از شما پشتیبانی می‌شود؟

 • یک مسئله خیلی مهم در ارزیابی دوره‌هایی که وجود دارند، پشتیبانی آن‌هاست. که آیا دانشجویان را بعد از تمام شدن دوره حمایت و پشتیبانی می‌کنند و یا خیر. چون معمولا اکثر دانشجویان سعی می کنند که آموزش ببینند و بعد وارد عرصه عمل شوند، که خب این خودش اشتباهه اما بالاخر افراد زیادی این کار را انجام می‌دهند و تازه بعد ممکن است که به مشکل بر بخورند. باید دید اساتید آن‌ها را به سوی موفقیت هدایت می‌کنند و یا با تمام شدن دوره همه چیز تمام می‌شود.

آیا مدرک معتبری برای دوره دیجیتال‌مارکتینگ ارائه می‌شود؟

 • قطعا برای دانشجویانی که به دنبال یادگیری مهارت خاصی هستند، علاوه بر علمی که فرامی‌گیرند و تجربه‌ای که بدست می‌آورند، مدرکی که دریافت می‌‌کنند اهمیت زیادی دارد. بنابراین، باید به این موضوع توجه نمود که آیا شرکت مورد نظر برای دوره به شما مدرک میدهد و اگر میدهد تا چه اندازه اعتبار دارد؟ آیا می‌توان از آن در هرجایی استفاده کرد (اعتبار بین المللی دارد) و از طرفی مجوز انجام هرگونه کاری که مربوط به دیجیتال‌مارکتینگ است را به شما می‌دهد یا خیر. چون گاهی اوقات مدارکی که صادر می‌شوند تنها برای یک حوزه خاص و برای مکان‌های محدودی معتبر می‌باشد، در صورتی که مدارک بین‌المللی درهرجایی قابل استفاده می‌باشند.

با یادگیری دیجیتال مارکتینگ کجا می‌توان استخدام و مشغول به کار شد؟

 • مطمعن باشید که این دوره یکی از کاربردی‌ترین دوره‌هایی است که هرفرد برای کسب و کار به آن نیاز دارد و از آنجایی که امروزه تمام کسب و کار هابه سمت فعالیت در فضای دیجیتال سوق پیدا کرده‌اند شما در تمام شرکت‌ها و کسب و کارها به راحتی می‌توانید مشغول به کار شوید.

از کجا مطمعن شوم کدام دوره بهتر است و انتخابم درست بوده؟

 • بهتر است شما بررسی کنین قرار است در دوره مربوطه چه چیزهایی یادبگیرید و اساتید ان چه مطالبی را عنوان می‌کنند. به عنوان مثال همانطور که قبلا هم گفتیم اساتیدی که صاحبان کسب و کارهای مستقلی که در فضای دیجیتال برند شده‌اند و از چالش‌ها و تجربیلت خود صحبت می‌کننند خیلی بهتر است نسبت به اساتیدی که تناه تحصیلات آکادمیک دارند.

در صورت ناراضی بودن از دوره امکان بازگشت وجه وجود دارد؟

 • این مورد برای هردوره متفاوت است. اما ما در مورد دوره آغازینو این قول را به شما می‌دهیم که اگر با رعایت کردن تمام شرایط باز هم از دوره ناراضی بودید. قطعا هزینه دوره به شما برگشت داده می شود.

 

آگوست 5, 2020

5 پاسخ به "مقایسه بهترین دوره‌های آنلاین دیجیتال مارکتینگ (سرفصل + قیمت)"

 1. سلام به نظرم بهترین دوره دیجیتال مارکتینگ دوره عادل طالبی هست

 2. حسین مظلومیمی 10, 2020 از 16:38پاسخ

  سلام، مقاله خوبی بود ولی کاش مقایسه بیشتری بین دوره ها داشت، من بین دوره شما، دهبان و نوین موندم.

  دوره نوین رو هم شما نگفتین، نمیدونم خوبه یا نه https://www.novin.com/academy/digital-marketing-course/

  • بله ممنون از اشاره خوب شما دقیقا تیم نوین هم دوره های خوبی داره
   دوره های جناب دهبان عالی هستند اما هزینه بالایی هم دارند اما دوره های ما درکنار هزینه پایین تلاش داریم یه مسیر رو ارائه کنیم که دانشجو تا ۶ماه در گیر یکسری پروژه عملی بشه و کسب و کار خودش رو بتونه راه بندازه، این شاید مهمترین مزیت آغازینو هست

 3. دوره های دیجیتال مارکتینگ در ایران میتونه خیلی کامل تر باشه سایتهایی مثل hubsopt.com و https://digitalmarketinginstitute.com/ ایده های هستند برای شرکت های ایرانی تا بتونن از این سایت ها الهام بگیرند و بهتر بشن و من به عنوان یه دیجیتال مارکتر این سایتهارو برای دوستان پیشنهاد میکنم

 4. ممنون بابت مقایسه دوره ها فقط به نظرم هنوز میتونه خیلی کاملتر باشه
  آغازینو رو شنیده بودم از دوستان که کوچینگ داره بعد دوره امانمیدونم دقیقا چیکار میکنید بعد از اتمام دوره

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به شما وفا داریم ، طراحی شده با مقدار زیادی 💜 توسط آنلاینر.
تخفیف ویژه 500 هزار تومانی دوره جامع دیجیتال مارکتینگ فقط برای 5 نفر با کد تخفیف Dm500
دریافت مشاوره رایگان و خرید دوره