• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

۷ نکته تضمینی برای کسب جایگاه اول گوگل

سئو راهکاری در جهت افزایش کمیت و کیفیت ترافیک وب سایت با استفاده از نمایش وب سایت است. سئو فرایند ساده ای نیست که به راحتی پیاده سازی شود چرا که نیاز به دانش زیاد، علم پیش زمینه ای و مهم ترین موضوع “صبر” دارد.

7 نکته تضمینی برای کسب جایگاه اول گوگل

نحوه برگزاری

غیر حضوری ، وبینار

کاملا عملی

و پروژه محور

مدت زمان دوره

۲ جلسه ۳ ساعته

ضمانت بازگشت وجه

در صورت عدم رضایت

نحوه پشتیبانی

غیر حضوری و آنلاین

آپدیت همیشگی

دسترسی به دوره های بعد

مطالبی که در این دوره آموزش داده می‌شود:

معرفی دوره

سئو چیست؟

سئو راهکاری در جهت افزایش کمیت و کیفیت ترافیک وب‌سایت با استفاده از نمایش آن است. سئو فرایند ساده‌ای نیست که به راحتی پیاده‌سازی شود، چرا که نیاز به دانش زیاد، علم پیش زمینه‌ای و مهم‌ترین موضوع “صبر” دارد. در واقع همه این روزها دوست دارند کسب و کار خودشان را به صورت آنلاین راه‌اندازی کنند، اما بسیاری از این کسب و کارها با شکست مواجه می‌شوند و دلیل آن عدم آشنایی و آگاهی کافی از ابزارهای مورد نیاز برای رشد و توسعه کسب و کارشان است به طور مثال یکی از دلیل‌های اصلی این شکست‌ها اجرای نادرست سئو بر روی سایت شماست!

سئو چیست؟ چرا باید آن را یاد بگیریم؟

چرا باید سئو را یاد بگیرید:

 • دیجیتال‌ مارکتینگ یکی از ۱۰ شغل پر درآمد دنیاست و سئو پردرآمدترین شغل دیجیتال مارکتینگ!
 • ۸۰ درصد سایت‌های ثروتمند ایرانی از طریق سئو ثروتمند شده‌اند!
 • در حال حاضر تعداد سئوکاران ایرانی بسیار کم و بازار کار آن بسیار عالی است!
 • در هر ثانیه ۶۳۰۰۰ جست و جو در گوگل انجام می‌شود.
 • ۶۱ درصد از کسب و کارهای دنیا، سئو و بازاریابی محتوا را مهم‌ترین روش بازاریابی خود می‌دانند.
 • به طور متوسط ۴۱ درصد از هزینه‌های بازاریابی در شرکت‌های بزرگ در فضای آنلاین خرج می‌شود.
 • نرخ تبدیل به مشتری و هزینه سئو در مقایسه با همه روش‌های دیگر پایین‌تر است.

مطالعه‌ی انواع کتاب‌های سئو و مشاهده ویدئو‌های مختلف در این زمینه مطالب کاربردی زیادی را به شما آموزش می‌دهد، اما ممکن است برای شما انبوهی از سوالات را ایجاد کند و بخشی از محتوا نادیده گرفته و یا پنهان شود. از طرفی دسترسی به کتاب‌های آموزش سئو و تشخیص میزان اعتبار و کارایی آنها کار ساده ای نیست.

با توجه به مطالب گفته شده و اهمیت فراوان سئو و تاثیری که در دیده شدن سایت شما و در نهایت رشد کسب و کار شما دارد ما دوره ای را تحت عنوان آموزش صفر تا صد سئو طراحی کردیم که شرکت در این دوره‌ی آموزشی به شما کمک می‌کند مسیر آزمون و خطا را کوتاه کرده تا در طول این دوره تمامی مفاهیمی که لازم است شما بدانید را در یک بازه زمانی مناسب یاد بگیرید.

هدف از طراحی این دوره:

در واقع هدف از طراحی این دوره، ارائه مطالبی جامع و کامل و مطابق با جدیدترین تکنیک‌های روز سئو است تا شما بتوانید با تهیه‌ی این دوره هرآنچه که لازم است را یاد بگیرید و برای سایت خود آن را پیاده‌سازی کنید. لازم به ذکر است که یادگیری کامل و جامع سئو نیاز به هیچ‌گونه دانش یا آگاهی قبلی و یا برنامه‌نویسی‌های پیچیده ندارد. دانستن این موضوع می‌تواند در ابتدای مسیر راه را برای شما هموار کرده تا با ذهنی باز تمامی مطالب را یاد بگیرید.

کمی عجله کنید:برای یادگیری سئو عجله کنید

در دنیای دیجیتال امروز، یادگیری ابزار‌هایی مانند سئو برای هر کسب و کاری یک انتخاب نیست، بلکه یک الزام است. شک کردن به این موضوع قطعا کسب و کار شما را با خطری جدی مواجه می‌کند چرا که تمامی کسب و کار‌ها در آینده‌ی نزدیک مجبور به تغییر شده و باید این ابزارها را یاد بگیرند. پس می‌توان گفت که شما با یک فرصت رو به رو هستید، این فرصت را از دست ندهید.

۱۰ مزیت شرکت در این دوره و یادگیری سئو:

 • کسب سود بیشتر از فضای آنلاین
 • افزایش نرخ کلیک و در نهایت افزایش ترافیک سایت
 • قرار گرفتن در صفحه اول و حتی رتبه اول گوگل
 • افزایش بازدید روزانه از سایت شما
 • سئو بهترین راه تبلیغات و عدم نیاز به تبلیغات دیگر
 • افزایش نرخ تبدیل کاربر به مشتری
 • مدیریت هزینه به شکلی فوق العاده از طریق سئو
 • افزایش فروش به صورت ۲۴ ساعته
 • افزایش اعتماد و اعتبار شما و افزایش سهم بازار
 • افزایش دنبال‌کنندگان شبکه‌های اجتمات

مطالبی که در این دوره یاد می‌گیرید:

 

ابزارهای یادگیری کلمات کلیدی

کلمه کلیدی و کلمه کلیدی مرتبط چیست؟

اجازه بدهید قبل از اینکه به ابزارهای یادگیری و یافتن کلمه کلیدی بپردازیم، اول کلمه کلیدی و کلمات کلیدی مرتبط را تعریف کنیم که بیشتر با آن‌ها آشنا شوید. در واقع کلمه کلیدی یک اصطلاح اصلی یا عبارتی است که محتوای یک پست وبلاگ یا صفحه وب را توصیف می‌کند.
و کلمه کلیدی مرتبط یک اصطلاح یا عبارتی است که با یک کلمه کلیدی اصلی ارتباط تنگاتنگی دارد و از لحاظ معنایی مرتبط است و مترادف یک کلمه کلیدی اصلی است.
یک روش بسیار ساده برای یافتن کلمات کلیدی مرتبط استفاده از جستجوی Google است. کلید واژه اصلی خود را جستجو کرده و به پایین بروید تا عبارت “جستجوهای مربوط به” عبارت خود را ببینید. Google این لیست از نتایج را برای راهنمایی کاربران به جستجوی عبارات فراهم می‌کند که به آنها کمک می‌کند تا به اطلاعات مورد نظر خود نزدیک شوند. می‌توانید از پیشنهادات آن‌ها به عنوان لیستی از کلمات کلیدی مرتبط استفاده کنید.
ابزارهایی مثل  Keyword Tools و Google AdWords Keyword Planner،Kw finder موجودند تا شما بتوانید کلمات مرتبط و کلمه کلیدی اصلی مربوط به محتوای خود را پیدا کنید و سختی و میزان رقابت هریک را بررسی کنید تا بهترین گزینه را انتخاب کنید. پس از آن می‌توانید با استفاده از Google Trends کلماتی را که بدست آورده‌اید را باهم مقایسه کنید تا در نهایت بهترین کلمه کلیدی گزینش شود.
 
 

پرسونای مخاطب و سفر مشتری

پرسونای مخاطب برای هر کسب‌و‌کاری مانند پایه‌های ساختمان است که باید اول از همه مورد توجه قرار بگیرد و  براساس آن  بقیه راه را طی کرد تا فرو نریزد. اما در جواب اینکه پرسونای مخاطب چیست باید گفت، بخشی از مشتریان بازار هدف که همگی نیاز مشخص و مشابهی دارند و مربوط به حوزه کاری شماست گفته می‌شود. برای همین در وب‌سایت خود زمانی که قصد دارید پرسونای مخاطبتان را شناسایی کنید، بهتر است مشتریان قبلی خود را مورد بررسی قرار بدهید تا به این نتیجه برسید که محصولات و خدماتتان برای چه دسته‌ای از افراد جذاب‌تر و مناسب‌تر بوده، برای چه افرادی جزء علاقه‌مندی‌هایشان قرار گرفته و آن‌ها چه ویژگی‌هایی داشته‌اند تا در ادامه پست‌هایتان را با توجه به مخاطبان خود و علاقه‌مندی‌هایشان منتشر کنید. یکی از بخش‌های مهم برای همراه‌ کردن پرسونای خود، بازاریابی محتوایی است. در این بخش شما باید تمام تمرکزتان را بر روی این مسئله بگذارید که محتوا را برای کاربران بنویسید نه اینکه  برای گوگل بنویسید. اگر این نکته را رعایت کنید قطعا در گوگل هم رتبه خوبی به دست می‌آورید، اما اگر طوری بنویسید که مخاطبتان یک ربات است نه برای کاربر جذاب خواهد بود و نه برای گوگل. پس تا می‌توانید هنگام محتوانویسی، مخاطب را تصور کنید و سعی کنید آن چیزی که دوست دارد بشنود را بنویسید. با این کار شما می‌توانید سرنخ‌ها (کاربرانی که محتوا برایشان جذاب بوده و علاقه داشته‌اند) را جذب کنید و در کنارش آن ‌ها را به مشتری تبدیل کنید و به سودآوری دست برسید.
 
 

پرسونای مخاطب و سفر مشتری

تولید محتوای سئو شده

مطالب به خودی خود یک عنصر اساسی برای نوشتن متن SEO است. دلیل اصلی اینکه افراد جستجوها را در Google و سایر موتورهای جستجو انجام می‌دهند این است که آنها به دنبال محتوای مفید هستند. موتورهای جستجو همچنین از محتوای SEO جدید تغذیه می‌کنند، به همین دلیل باید به طور مداوم سایت خود را به روز کنید. اگر می‌خواهید بهترین مطالبی را که در گوگل رتبه خوبی دارد بنویسید‌، باید عبارات کلمات کلیدی را هدف قرار دهید. از پر کردن کلمات کلیدی یا بهینه سازی بیش از حد خودداری کنید. در حالت ایده‌آل، کلمه کلیدی را در عنوان خود قرار دهید، اما اطمینان حاصل کنید که آن برای خوانندگانتان یکنواخت خوانده می‌شود. پس سعی کنید از کلمات کلیدی مناسب استفاده‌کنید، عنوان جذابی برایش انتخاب کنید که در عین بیان نیاز مخاطب جذاب هم باشد و تا می‌توانید محتوایی زیر ۱۰۰۰ کلمه تولید نکنید، البته این به معنای بی کیفیت شدن محتوا اصلا نیست. پس از آن سعی کنید تصاویر و ویدیوهای خود را بهینه‌سازی کنید و به صفحات داخلی و خارجی لینک بدهید. ارزیابی گوگل خیلی سخت نیست .تنها کافی است نکاتی را که برایش اهمیت دارند رعایت کنید تا بتوانید رتبه خوبی بدست بیاورید.
 

لینک‌سازی اصولی

هنگامی که در محتوای خود قرار است به یک صفحه مشخص لینک بدهید حتما به چند نکته توجه کنید: اول اینکه انکرتکست (عنوان لینک) حتما با صفحه مورد نظری که به ‌آن لینک می‌دهید مرتبط باشد. دومین مورد چک کردن لینکی که اعمال کرده‌اید است که حتما به یک صفحه فعال باشد و باگ نداشته باشد و یا اینکه حذف نشده باشد. سومین مورد تعداد لینک‌هاست که معمولا برای یک محتوای ۱۰۰۰ کلمه‌ای، یک یا دو مورد لینک خارجی و حدود پنج لینک داخلی کفایت می‌کند. سعی کنید بیشتر از آن نشود.
 
 

لینک‌سازی اصولی برای سئٌوی سایت

 

نقش شبکه‌های اجتماعی در سئو

امروزه کاربران بسیاری از شبکه‌های اجتماعی مختلف و متنوع استفاده می‌کنند که پرکاربردترین‌ آن‌ها فیس‌بوک، توییتر، لینکدین و اینستاگرام است. از آنجایی که شبکه‌های اجتماعی محتوا محور هستند و معمولا تصویر و یا ویدیو به اشتراک می‌گذارید، بیشتر جنبه سرگرمی دارند و همین مسئله باعث می‌شود تا ماندگاری کاربران هم بیشتر شود. در نتیجه، زمانی که شما در وب‌سایت خود به این شبکه‌ها لینک می‌دهید، اولا ماندگاری کاربران را بالا می‌برید و دوما بک‌لینک‌های بسیار خوب و قوی دریافت خواهید کرد. البته گوگل در مورد بررسی تاثیر شبکه‌های اجتماعی در رتبه‌بندی نکته‌ای بیان نکرده است. اما به تجربه این موضوع ثابت گردیده‌ است.
 
 

بهینه‌سازی ویدیو

اگر قرار است در وب‌سایت خود از ویدیو استفاده کنید حتما آن را بهینه کنید. اول از همه از نظر حجم که باعث کم شدن سرعت بارگذاری سایت نگردد. برای این کار بهتر است از ابزارهای فشرده‌سازی ویدیو استفاده کنین و یک نکته اینکه اگر ویدیوی شما صامت است، بخش صدای آن را حذف کنید. اما تا می‌توانید سعی کنید از پلتفرم‌هایی مثل آپارات، یوتیوب و … برای آپلود ویدیوی خود استفاده کنید و سپس لینک آن را داخل سایت خود قرار دهید. اما چند مورد را حتما رعایت کنید. مواردی مثل metadata، حتما از  metadata استفاده کنید تا هنگام ایندکس کردن راحت باشید. استفاده از عنوان و کلمات کلیدی برای ویدیو و استفاده از  thumbnail (تصویر بندانگشتی). البته سعی کنید تمام این موارد را بعد از بهینه‌سازی ویدیو انجام دهید تا متادیتای ویدیو پاک نشود.
 
 
 
بهینه‌سازی ویدیوی سایت

نقش برندسازی و روابط عمومی در سئو

برندسازی و روابط عمومی بالا همانطور که در حالت عادی و برای فروش بیشتر تاثیر بسزایی دارد، در سئو هم تاثیرگذار است. زمانی که شما در سایت و محتواهای خود به سایت‌های خارجی لینک می‌دهید و یا گاهی از رپورتاژهای آگهی استفاده می‌کنید، باعث می‌شود تا بک لینک‌های خوبی دریافت کنید.
زمانی که شما از رپورتاژ آگهی استفاده می‌کنید، در واقع برند خود را به دیگران معرفی می‌کنید و خدماتتان را در دید مخاطب قرار می‌دهید. این مسئله در کنار بالابردن تعداد کاربران، به رتبه‌بندی گوگل نیز کمک خواهد کرد.
 
 

نقش برندینگ در سئوی سایت

 
سرفصل دوره
Edit
 • ابزارهای یادگیری کلمات کلیدی
 • پرسونای مخاطب و سفر مشتری
 • تولید محتوای سئو شده
Edit
 • لینک سازی اصولی
 • نقش شبکه های اجتماعی در سئو
 • بهینه سازی ویدیو
 • نقش برند سازی و روابط عمومی در سئو
اساتید دوره
اساتید دوره رتبه یک گوگل شدن
همراهان آغازینو
مشاوره رایگان

حتی اگرقصد شرکت در دوره هم ندارید ، میتونید از مشاوره رایگان ما برخورد دار شوید !

برای دریافت مشاوره رایگان ، به صورت حضوری یا تلفنی فقط کافیه فرم زیر را پر کنید. 📮

نقد و بررسی

راحت باشید و دیدگاه خودتان را باما به اشتراک بگذارید 🙂✌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Chat online

نقد و بررسی دوره

5

5
1 امتیاز
 • 5 ستاره1
 • 4 ستاره0
 • 3 ستاره0
 • 2 ستاره0
 • 1 ستاره0
 1. شروع دوره

  5

  تاریخ دقیق دوره چه روزی هست؟

به شما وفا داریم ، طراحی شده با مقدار زیادی 💜 توسط آنلاینر.

زمان خیلی کمه ... عجله کن !

تبریک ... شما برنده مشاوره تخصصی کاملا رایگان تا قبل از شروع دوره 11 آغازینو شدید .

(با پرکردن فرم مشاوره میتونی در جلسه اول هم بصورت رایگان حضور داشته باشی)