• ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

اینستاگرام، ماشین پولسازی دیجیتال

انتخاب چنین عنوانی برای این دوره جای تامل دارد چرا که اینستاگرام به عنوان پرمخاطب ترین شبکه اجتماعی ایران، کانال بسیار مناسب و پرسودی برای کسب و کار هاست.

زمانی که به آمار های جهانی نگاهی میندازیم شاید فکر کنیم که باتوجه به محبوبیت بیشتر فیس بوک، واتس آپ و یا تویتر از اینستاگرام، آن ها میتوانند بیشتر برای ما کسب درآمد کنند اما بازار در ایران متفاوت است.

رشد انفجاری کاربران اینستاگرام از سال ۲۰۱۰ تا اواخر ۲۰۱۸ :

رشد کاربران اینستاگرام

آمار هایی تامل برانگیز:

۱- اینستاگرام در ماه حدود یک ملیارد کاربر فعال دارد!

۲- تعداد کاربرانی که هر روز استوری میگذارند روزانه ۴۰۰ ملیون نفر هستند!

۳- بیست و پنج ملیون حساب برای کسب و کار ها در اینستاگرام وجود دارد

۴- طبق آمار ابتدای سال ۲۰۱۸، کشور ایران در رتبه هفتم بیشترین کاربران اینستاگرام را دارد اما این در صورتی ست که رتبه های بالاتر از آن کشور هایی مانند آمریکا، برزیل، هند، روسیه و… است یعنی کشور هایی که بسیار از ما پر جمعیت تر هستند و این به این معنی ست که بیشتر مردم ایران صفحه ی شخصی اینستاگرام دارند.

۵- جدا از بحث جمعیت، همین تعداد کاربران ایرانی هم که در اینستاگرام هستند روزانه به طور میانگین حتی تا شش ساعت را در اینستاگرام سپری میکنند. این بهترین فرصت برای ماست که صرفا در این شبکه ی بزرگ مصرف کننده نباشیم و به فکر خلق ارزش برای کاربران و در ادامه آن، رسیدن به موفقیت.

 

پولسازی از ایسنتاگرام

اینستاگرام یک کانال ورودی ارزشمند

هیچ وقت یک کانال ورودی برای یک بیزنس کافی نیست، هیچ گاه یک کسب و کار اینترنتی فقط از سئو کاربر نمیگیرد و یا فقط تبلیغات نمیکند، از مجموعه تمام کانال های موجود در دیجیتال مارکتینگ ما باید با توجه به کسب و کارمان کانال های مفید را بررسی کنیم و روی آن ها تمرکز داشته باشیم.

یکی از ارزشمند ترین کانال های ورودی یک سایت، شبکه اجتماعی اینستاگرام است که اگر درست استفاده شود گاها درآمد آن از درآمد یک وبسایت بیشتر میشود!
لازم به یاد آوری است که کانال های ورودی به ۶ گروه تقسیم بندی میشدند که تمام آن ها را در دوره اصول دیجیتال مارکتینگ، حمید چرم فروشان برای ما شرح میدهد.

خودمان را جای کاربران بگذاریم

باید بدانید که اینستاگرام یک ویترین از فروشگاه ما نیست!  متاسفانه کسب و کار ها، صفحه اینستاگرام خود را با مکانی برای معرفی محصولاتشان اشتباه گرفتند اما درصورتی که کمتر از بیست درصد ایسنتاگرام فروش مستقیم است.

بیایید خودمان را جای کاربران اینستاگرام بگذاریم، آخرین باری کی یک صفحه ای را دنبال کردید که صرفا محصول به نمایش میگذارد؟ خودمان هم دوست نداریم با هر بار باز کردن اینستاگرام یک محصول جدید ببینیم.

اما از آن آن طرف به صفحه هایی که در یک هفته ی گذشته دنبال کرده اید نگاه کنید، معمولا یا صفحات علمی است یا صفحات دوستانمان و یا صفحاتی که برای لحظاتی حال ما را خوب میکنند.
در در نتیجه ما هم باید با کاربر تعامل برقرا کرده و برای او خلق ارزش کنیم، کاری کنیم که کاربر باور کند که صفحه ی ما ارزش دنبال کردن را دارد.

 

کسب درآمد از اینستاگرام

دوره اینستاگرام مارکتینگ آغازینو

این دوره در ۵ ساعت برگزار میشود و حدیثه حبیبی هم تدریس آن را بر عهده دارد.

رعایت نکات و تجربیات مطرح شده در کلاس قطعا میتواند باعث افزایش فروش وبسایت ما شود.

لازم به ذکر است که مباحث این دوره در خصوص استراتژی فروش، برندینگ، تولید محتوا و مارکتینگ است.
و انتظار میرود دانشجویان طرز کار با اینستاگرام را کامل یاد داشته باشند تا بتوانیم از تمام مدت کلاس به نحو بهینه استفاده کنیم و درگیر حاشیه نشویم.

فیلم کارگاه به همراه فایل پاور پونت به شما هدیه داده میشود.

برای دانشجویان آغازینو، آپدیت تمامی فیلم های دوره های بعدی به صورت کاملا رایگان انجام میشود یعنی شما به محض برگزار شدن دوره سوشال مارکتینگ بعدی میتوانید از فیلم های آن دوره به طور رایگان استفاده کنید.

شرکت در دوره

برنامه درسی دوره

جلسات این دوره
جلسه ۲۲: سوشال مارکتینگ (اینستاگرام مارکتینگ) 04:00:00
به شما وفا داریم ، طراحی شده با مقدار زیادی 💖 توسط آنلاینر.

یه مشاوره رایگان از ما هدیه بگیرید !

0915 219 00 93

051 - 3843 1485