• ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

گوگل ادورز، جایگاه برترین ها را بخرید

 

برای این که بتوانیم در نتایج اول گوگل دیده شویم، دو راه پیش روی ماست:
۱- سئو کردن سایت است که بستگی به عبارات کلیدی ما و رقبای ما میانگین تا ۶ ماه طول میکشد.
۲- استفاده از گوگل ادوزر یا همان تبلیغات در گوگل

گوگل ادوردز یا سئو

 

مقایسه گوگل ادوردز و سئو

سئو یا گوگل ادوردز؟ کدام یک کاربردی تر هستند؟ همیشه بحث هایی بین کارشناسان سئو و کارشناسان گوگل ادز برقرار است و هرکدام نظر خودشان را میدهند. طبق نکته ای که قبلا هم گفتیتم، هیچ وقت یک کانال ورودی برای یک سایت کافی نیست و یاید بتوانیم تمام کانال های ورودی را بهینه کنیم.

 

مدت زمان مشاهده نتیجه

اگر بخواهیم با سئو کردن سایت به نتایج بالای گوگل برسیم با توجه به کلمات کلیدی سایت و رقبای فعال در آن ضمینه، به طور میانگین ۶ ماه طول میکشد، این ۶ ماه هم در صورتی است که تمام نکات سئو را بدانیم و درست انجام داده باشیم.

اما در گوگل ادوردز شما میتوانید با حداقل دانش لازم، در کمتر از یک ساعت سایت خود را در لینک یک گوگل ببینید! و بالاتر از سایت هایی قرار بگیرید که بهترین سئو را برای خودشان انجام دادند.

 

تضمین بهترین رتبه برای سایت شما

در سئو، هیچ کسی به شما تضمین رتبه یک را به شما نمیدهد! یعنی ممکن است شما تمام نکات سئو را رعایت کنید اما بازهم نتیجه دلخواه را نبینید. یا با یک آپدیت و تغییر در الگوریتم های گوگل، جایگاه خوب خود را از دست دهید.

گوگل ادوردز کاملا تضمینی سایت شما را به نتایج بالا میبرد و نمایش میدهد، هیچ اما و اگری هم در آن نیست. البته سایت شما تا وقتی در نتایج گوگل بالاست که  که پنل گوگل ادوردزتان شارژ کافی داشته باشد.

 

چرا باید از گوگل ادوردز استفاده کنیم؟

کمتر کسی به شما پیشنهاد میکند که سئو را کنار بگذارید و فقط روی تبلیغات گوگل تمرکز کنید اما در بعضی مواقع ما زمان سئو کردن سایت را نداریم. به طور مثال در فصل زمستان هستیم و میخواهیم بلیط تور های مسافرتی برای عید به فروش برسانیم، قطعا ما نمیتوانیم در چنین کلماتی در یک ماه به نتایج دلخواه برسیم اما با اجرا یک کمپین گوگل ادوردز از از دست رفتن زمان بازار جلوگیری میکنیم.

 

گوگل ادوردز و سئو در کنار هم

تصور کنید که لینک اول و لینک دوم گوگل هردو وبسایت شما را نمایش دهد، دقیقا همان کاری که برخی برند های بزرگ مانند دیجی کالا نجام میدهند. لینک اول مخصوص گوگل ادوردز و لینک دوم هم صفحه ی سئو شده ی ما.
آمار ها میگویند ۳۳ درصد کاربران در نتیجه اول و حدود ۱۷ درصد آنان روی لینک دوم گوگل کلیک میکنند، اگر شما دو نتیجه بالا را در اختیار داشته باشید تقریبا ۵۰ درصد از کاربرانی که در گوگل جست و جو میکنند سایت شما را باز خواهند کرد!!

 

تبلیغات در گوگل ساده نیست!

شاید تا این لحظه فکر میکردید چقدر راحت است که در لینک یک گوگل باشیم و همین حالا شروع کنیم به تبلیغات، اما ماجرا به همین جا هم نمیشود. ممکن است به خودتان بیایید و ببینید که چند ملیون تومان هزینه تبلیغات کردید و هیچ بازدهی برایتان نداشته است!

گوگل برای خودش قاعده و قانون خاصی دارد، فروش جایگاه در گوگل به صورت مزایده ای است یعنی اگر در یک عبارت شبیه به هم چند نفر با هم همزمان تبلیغات انجام دهند در این جا صحبت از quality score میشود.
quality score یک نوع امتیاز است که گوگل به کمپین ها و صفحات میدهد و ما برای رسیدن به نتایج بالاتر باید بتوانیم که quality score  بالاتری کسب کنیم.

یکی از راه های افزایش این امتیاز، افزایش bid یا آن مبلغ پرداختی برای تبلیغات است یعنی مثلا شما حاضرید برای هر کلیک ۰٫۵ دلار هزینه کنید و رقیبتان حاضر است ۱ دلار پرداخت کند، در این جا رقیبتان به نوعی برنده مزایده میشود.

همه چیز پول نیست

گوگل هیچ وقت فقط پول را مد نظر قرار نمیدهد، نظر و راحتی کاربران نیز برای او بسیار اهمیت دارد برای همین quality score به چندین بخش تقسیم میشود که فقط یکی از آن قسمت ها bid یا مبلغ پرداختی است.
درضمن افزایش مبلغ پرداختی و توجه نکردن به بقیه قسمت ها یکی از بدترین راه های ممکن برای برنده شدن در مزایده است، برای این که بتوانید امتیاز خوبی داشته باشید باید بتوانید دیگر قسمت های quality score را بهبود ببخشید نه این که صرفا بودجه خود را زیاد کنید.

 

برنده شدن در مزایده گوگل ادوردز

 

 

دوره علمی گوگل ادوردز آغازینو

این دوره در دو کارگاه  ۴ ساعته با تدریس آقای حافظ رضایی برگزار میشود، حافظ رضایی با سال ها فعالیت و تجربه در اجرای کمپین های ادوردز برای برند های مختلف میتواند تمام نکات اجرا کردن یک کمپین بهینه را به شما آموزش دهد.
برنامه جلسات این دوره بدین صورت است:

 

۱- جلسه اول

در این جلسه نکات مقدمات گوگل ادوردز، مقایسه کامل ادوردز و سئو، اصطلاحات کاربردی و حرفه ای در ادوردز و آموزش کار با پنل گوگل ادوردز آموزش داده خواهد شد. دانشجو در پایان این کارگاه به مفهوم و طرز کار این پنل اشراف خواهد داشت و آماده میشود تا در کارگاه بعدی کمپین واقعی خودش را استارت بزند.

۲- جلسه دوم

در کارگاه پایانی با نکات تخصصی تری از جمله نحوه افزایش quality score و ریمارگتینگ آشنا میشود، بیشتر محتوای این جلسه به اجرا عملی یک کمپین اختصاص داده شده است و تمام سوالاتی که در خصوص اجرا کردن کمپین خود دارید در این جلسه پاسخ داده میشود.

 

در پایان این دوره از دانشجویان انتظار میرود بتوانند یک کمپین بهینه ادوردز برای خودشان یا دیگر کسب و کار ها اجرا کنند، با هزینه کمتر از بودجه رقبا در مزایده برنده شوند، بتوانند ریمارکتینگ را درست انجام دهند و در نهایت نرخ تبدیل قابل قبولی داشته باشند.

در این دو کارگاه فرصت بررسی ابزار گوگل آنالایتیکس را نداریم و پیشنهاد میکنیم که در دوره کمپین های تبلیغاتی و آنلالیز شرکت کنید و یا در صورت عدم تمایل به شرکت در دوره، مهارت کاملی دراستفاده از گوگل آنالایتیکس داشته باشید. باتوجه به این که اگر کمپینی اندازه گیری نشود، بهینه هم نمیشود و اگر کمپینی بهینه نشود کاملا هدر رفت پول به شمار میرود!

آغازینو برای دانشجوها، شارژ اکانت گوگل ادوردز با لیر ترکیه را انجام میدهد.

همراه داشتن لپ تاپ برای انجام عملی تمارین لازم است.

در انتهای دوره مدرک معتبری به شما داده میشود و گواهی حضور شما در این دوره است.

فیلم کارگاه به همراه فایل پاور پونت به شما هدیه داده میشود.

برای دانشجویان آغازینو، آپدیت تمامی فیلم های دوره های بعدی به صورت کاملا رایگان انجام میشود یعنی شما به محض برگزار شدن دوره آموزش گوگل ادوردز بعدی میتوانید از فیلم های آن دوره به طور رایگان استفاده کنید.

برنامه درسی دوره

جلسات این دوره
جلسه ۱۷: آشنایی با گوگل ادوردز 04:00:00
جلسه ۱۸: ریمارکتینگ ادورز 04:00:00
به شما وفا داریم ، طراحی شده با مقدار زیادی 💖 توسط آنلاینر.

یه مشاوره رایگان از ما هدیه بگیرید !

0915 219 00 93

051 - 3843 1485

دوره غیر حضوری جامع دیجیتال مارکتینگ فقط 999هزار تومن!! کد تخفیف: norooz
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
شرکت در دوره