دوره رایگان دیجیتال مارکتینگ

با توجه به نیاز شدید جامعه به نیروی دیجیتال مارکتر و آینده فوق العاده برای بازار کار در این رشته، تیم آغازینو تصمیم به طراحی یک دوره رایگان دیجیتال مارکتینگ گرفت. که به وسیله آن، افراد علاقه مند به این حوزه را آموزش دهد.

دوره رایگان دیجیتال مارکتینگ

نحوه برگزاری

فیلم آفلاین دوره

نحوه دانلود

ارسال به ایمیل

مدت زمان دوره

۵ جلسه

هزینه دوره

رایگان

مطالبی که در این دوره آموزش داده میشود:

معرفی دوره

با توجه به نیاز شدید جامعه به نیروی دیجیتال مارکتر و آینده فوق العاده برای بازار کار در این رشته، تیم آغازینو تصمیم به طراحی یک دوره رایگان دیجیتال مارکتینگ گرفت. که به وسیله آن، افراد علاقه مند به این حوزه را آموزش دهد.

در این آموزش شما یاد می‌گیرید که چگونه یک سایت طراحی کرده و آن را سئو کنید. ویدئوهای آموزشی به صورت کاملا قدم به قدم است و مانع از هر گونه عدم یادگیری در شما می‌شود.

قطعا شما بهتر میدانید.تمام آموزش به همین مقدار ختم نمی‌شود. آموزش دیجیتال مارکتینگ خود به تنهایی مثل دریای بیکران است که هرچه جلوتر بروی عمق آن بیشتر می‌شود. بنابراین، در صورتی که محتوای دوره رایگان برای شما جذاب بود و علاقه مند شدید تا وارد بازار های بکر اینترنتی شوید پیشنهاد می‌کنیم حتما به صفحه دوره جامع دیجیتال مارکتینگ سر بزنید.

سرفصل‌های دوره رایگان دیجیتال مارکتینگ آغازینو

این دوره آموزشی در ۱۲جلسه و به صورت کاملا کاربردی و عملی برگزار می‌شود یعنی شما پس از این دوره مشکلی در راه‌اندازی سایت نخواهید داشت چون که تمامی آموزش‌های طراحی سایت، به صورت عملی انجام می‌شود و به هیچ وجه تئوری نیست.

۱) آموزش بوم دیجیتال مارکتینگ

در جلسات نخست، شما با برخی از اصطلاحات دیجیتال مارکتینگ به خصوص «بوم دیجیتال مارکتینگ» آشنا می‌شوید.

قطعا هرکسی برای شروع کسب و کارش و اینکه بتواند در ان موفق شود باید یک بوم دیجیتال مارکتینگ داشته باشد تا با کمک آن مسیر حرکت را مشخص کند و دقیقتر به هدف پیش برود.

همچنین با شناخت تفاوت‌های بازاریابی مدرن و قدیمی می‌توانید دید بازتری نسبت به کسب و کارهای آنلاین داشته باشید.

۲) شناخت بازاریابی مدرن و بررسی تفاوت‌های آن با بازاریابی سنتی

زمانی که می‌خواهید وارد فضای بازاریابی آنلاین شوید، قطعا نیازه که با مفاهیم آن آشنایی داشته باشید و علاوه بر آن باید نسبت به تفاوت‌های بازاریابی آنلاین و سنتی شناخت کامل پیدا کنید تا بتوانید بهتر در چنین فضایی رقابت کنید.

به عبارتی در ساده‌ترین حالت ممکن:
 بازاریابی یعنی مدیریت تقاضا

مسیر کسب درامد شما با تولید یک محصول ساده با جذب مشتریان اولیه شروع می‌شود و پس از آن روز به روز محصول بهینه‌سازی می‌شود.

بجز این موارد شما با سطوح مخاطبین و همچنین نوع رفتارشان در فضای دیجیتال مارکتینگ آشنا خواهید شد تا موفق‌تر باشید.

۳) طراحی محصول اولیه + آموزش طراحی سایت تنها در ۱۰ دقیقه

در جلسه سوم از این دوره شما محصول اولیه (MVP) آشنا می‌شوید و اینکه چطور باید یک محصول اولیه طراحی کنید. 

زمانی که با مفاهیم و اصول بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ آشنا شوید، متوجه خواهید شد که محصول هسته اصولی عناصر آمیخته بازاریابی (۴P) است. دقیق همان چیزی که ما را به فروش و نهایتا سودآوری می‌رساند.
بنابراین باید بدانید چطور باید یک محصول ابتدایی اما در عین حال برطرف‌کننده نیاز مخاطب طراحی و آماده‌سازیم و از آن مهم‌تر چطور باید بستری برای ارائه آن فراهم کنید، که این بستر می‌تونه اینستاگرام و یا سایت باشد.

۴) ضروری‌ترین اقدامات سایت

زمانی که شما برای خود با استفاده از وردپرس سایتتان را راه‌اندازی کردین، وقت این است که با محیط وردپرسی سایت آشنا شوید تا بتوانید نوشته‌ها و برگه‌هایتان را بسازید، دسته‌بندی‌هایتان را انجام دهید و بتوانید تمام محتواهای سایتتان را مدیریت نمایید. 

۵) چک لیست اثبات شده سئو سایت

در این بخش از آموزش شما با افزونه یواست سئو و تنظیمات آن برای بهبود سئوی سایت آشنا می‌شوید تا بتوانید ایندکس شدن بخش‌های مختلف سایت و … را کنترل کنید. محتوای بهتری برای گوگل بنویسید تا در صفحه اول گوگل نمایش داده شود و علاوه‌برآن ایندکس شدن عکس‌های هر صفحه را کنترل کنید.

۶) انتخاب بهترین کلمات کلیدی برای سئو

انتخاب کلمه کلیدی یکی از مهمترین بخش‌های تولید محتوا همینطور سئوی سایت است. برای اینکه محتوای شما بیشتر نمایش داده شود و رتبه بهتری در گوگل بدست آورد باید حتما از کلمه کلیدی مناسب و کم رقابت و در عین حال مورد نیاز کاربران استفاده کنید متمایزتر شود و در میان رقبای گوگل رتبه بهتری بدست بیاورد.

۷) کلی ایده جذاب برای محتوای سئو شده

بعد از اینکه کلمات کلیدی مناسبی برای محتوای خود انتخاب کردین و محتوا را نوشتید یاد می‌گیرید که چطور محتوای خود را بهینه کنید و به یک محتوای سئو شده تبدیل می‌کنید.

یاید می‌گیرید چطور عکس‌ها و فیلم‌هایتان را بهینه کنید
یاد می‌گیرید چطور متون خود را بهینه سازی کنید،
و یاد می‌گیرید چطور یک محتوای مناسب و مورد علاقه گوگل منتشر کنید.

۸) آموزش سرچ کنسول

قطعا زمانی که شما مطالب خود را منتشر می‌کنید نیاز به آمار و داده دارید بنابراین باید آن را به سرچ کنسول متصل کنید تا گوگل راحتتر سایت شما را بررسی کند و بتواند اطلاعت مورد نیاز را برایتان مشخص کند. در بخش هشتم آموزش، شما یاد می‌گیرید چطور سایت خود را به سرچ کنسول متصل کنید و علاوه برآن با بخش‌های مختلف آن آشنا می‌شوید.

۹) لینک‌سازی برای سئو

پس از اتصال سایت به سرچ کنسول وقتشه با نحوه لینک‌سازی آشنا شوید. قطعا هرطور که دلتان بخواهد نمیتونید داخل محتوا لینک بزارید. مثل بقیه موارد، لینک‌سازی هم اصول خودشو دارد، مثلا اینکه چقدر  باید از لینک‌های داخلی استفاده کرد؟ چقدر لینک‌های خارجی قرار بدهیم؟ 

از چه کلمات و عباراتی استفاده کنید بهتره؟ کدام بخش‌ها تاثیر بیشتری دارند؟

تمام این موارد را در بخش لینک‌سازی آموزش خواهید دید تا بتوانید تمام مطالب مورد نظرتون را مثل یک زنجیره محکم به هم پیوند دهید.

۱۰) کمپین‌های تبلیغاتی

وقتی در مسیر طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ قرار می‌گیرید، تازه متوجه می‌شوید که اینستاگرام تمام دیجیتال مارکتینگ نیست و علاوه برآن تنها بستر تبلیغات و برندینگ هم نیست. چرا که روش‌های مختلفی برای تبلیغات وجود دارد. از جمله پلتفرم‌های ایرانی که با سایت‌های بسیار خوب و پر مخاطب ایرانی ارتباط دارند. شما یاد می‌گیرید چطور در این پلتفرم‌ها کمپین‌های تبلیغاتی راه‌اندازی کنید.

۱۱) آموزش گوگل ادز

در این آموزش‌ها شما یاد می‌گیرید در کنار کمپین‌های ایرانی و در پلتفرم‌های ایرانی، در گوگل ادز هم کمپین تبلیغاتی راه‌اندازی کنید. بنابراین با نحوه ساخت اکانت و همچنین با نحوه راه‌اندازی کمپین تبلیغاتی در گوگل ادز آشنا میشوید و برای خود کمپین اجرا می‌کنید.

۱۲) آموزش گوگل آنالیتیکس

تمام مراحل و قدم‌های دیجیتال مارکتینگ رو پیش بردین، اما مهم‌ترین قدم یعنی تحلیل داده‌ها و اطلاعات سایتتون با کمک ابزار گوگل آنالیتیکس انجام  میشود، بنابراین در آخرین بخش با ابزار گوگل آنالیتیکس، پنل آن و همچنین نحوه تحلیل داده‌های سایت با استفاده از آن آشنا خواهید شد.

پیشنهاد ویژه

اگه دوست دارین توی یه دوره حرفه ای شرکت کنین

و با اساتید با تجربه و صاحبین کسب و کار ارتباط داشته باشین

یه سر به بهترین دوره دیجیتال مارکتینگ ما بزنید.

ایمیلتو وارد کن دوره رایگان واست ارسال میشه

راستی اگه ایمیل واست نیومد فراموش نکنی پوشه اسپم رو چک کنی 😊💖

کسانی که همراه آغازینو بودند
نقد و بررسی

راحت باشید و دیدگاه خودتان را باما به اشتراک بگذارید 🙂✌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی دوره

5

5
1 امتیاز
  • 5 ستاره1
  • 4 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 1 ستاره0
  1. 5

    عالی بود

به شما وفا داریم ، طراحی شده با مقدار زیادی 💜 توسط آنلاینر.

یه مشاوره رایگان از ما هدیه بگیرید !

0915 219 00 93

051 - 3843 1485

زمان خیلی کمه ... عجله کن !

تبریک ... شما برنده مشاوره تخصصی کاملا رایگان تا قبل از شروع دوره 11 آغازینو شدید .

(با پرکردن فرم مشاوره میتونی در جلسه اول هم بصورت رایگان حضور داشته باشی)