• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

همکاری در فروش

آکادمی آغازینو در مهرماه سال ۹۷ با هدف ارتقاء دانش دیجیتال مارکتینگ و تربیت نیروی دیجیتال مارکتر حرفه ای در شهر مشهد شکل گرفت.

آغازینو با اهداف ارتقاء دانش دیجیتال مارکتینگ در بین کسب و کار های سنتی، پرورش نیروی دیجیتال مارکتر متخصص و شناساندن بازارهای بکر این حوزه پا به عرصه آموزش های عملی و پروژه محور آورده است. ما در آکادمی آغازینو تلاش کرده ایم تمام نیازها برای شروع و مدیریت یک کسب و کار آنلاین پولساز را، حتی فراتر برآورده کنیم.

شما با نحوه عملکرد همکاری درفروش و اینکه چگونه این مدل بازاریابی هم می تواند به فروشنده (آغازینو) و هم به تبلیغ کننده (شما) در کسب درآمد و سود بیشتر کمک کند، آشنا می شوید.

 

در این روش کسب درامد آنلاین، شما به عنوان معرفی کننده دوره ها (تبلیغ کننده)، به سایت آغازینو و یا محصولات ما بازدیدکننده می فرستید و اگر بازدیدکننده فرستاده شده توسط شما ازسایت ما خریدی انجام دهد، 10درصد از مبلغ کل فروش به حساب کاربری شما افزوده خواهدشد.

جالبه نه ؟ 😅
شما در واقع در وب سایت خودتان، محصولات آغازینو را معرفی می کنید و اگر بازدیدکننده که در سایت شما است، بخواهد محصولات را خریداری کند، پس از کلیک بر روی لینک محصول و یا خرید آنلاین به وب سایت آغازینو منتقل می شود و در آنجا خریدش را انجام میدهد که البته همچنان لوگوی شما را در وبسایت ما مشاهده خواهد کرد . و همچنین شما می توانید پورسانت خود را از از پنل همکاری در فروش مشاهده و برداشت کنید.

در روش دوم شما در وب سایتتان، بنر های آغازینو را درج می کنید و اگر بازدیدکننده بروی بنر کلیک کند و از محصولات  خرید کند همان 10 درصد پورسانت در پنل کاریری شما در آغازینو ایجاد خواهد شد و شما می توانید پورسانت خود را از از پنل همکاری فروش  تسویه کنید.

نکته  بسیار مهمی که در سیستم های همکاری در فروش ویا افیلیت مارکتینگ پیش می آید، این است که کاربر ممکن است در بازدید اول خرید انجام ندهد و در چند روز آینده دوباره برای خرید مراجعه کند. در آغازینو ورود کاربر از سایت شما تا 6 روز معتبر خواهد بود و کوکی در مرورگر کاربر ذخیره خواهد شد و اگر کاربر حتی بعداز 6 روز اقدام به خرید کند، پورسانت مورد نظر به پنل شما افزوده خو.اهد شد.
اینم بدونید که 😉✌

پنل همکاری در فروش اختصاصی

تسویه حساب ماهانه

فروش بیشتر ، سود بیشتر

دوره‌‌های جامع و اختصاصی آغازینو 😍📚
همه خوبها... 😇💎

حرفه‌‌ای‌های دیجیتال مارکتینگ که در این سیستم کسب درآمد همراه ما هستند