• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

آغازینو

داستان این خانواده دوست داشتنی 💜

هدف

آغازینو ، با هدف گسترش دانش دیجیتال مارکتنینگ درمیان عموم مردم علی‌الخصوص صاحبان کسب و کار ، دانشجویان و دانش آموزان پا عرصه فعالیت گذاشت.

نیرو کار متخصص

باتوجه به نرخ بالای مهاجرت از کسب و کار سنتی به دیجیتال ، تربیت نیرو کار متخصص در این زمینه  یکی از اولویت های فعالیت ما بوده است.

آغازینو با اهداف ارتقاء دانش دیجیتال مارکتینگ در بین کسب و کار های سنتی، پرورش نیروی دیجیتال مارکتر متخصص و شناساندن بازارهای بکر این حوزه پا به عرصه آموزش های عملی و پروژه محور آورده است. ما در آکادمی آغازینو تلاش کرده ایم تمام نیازها برای شروع و مدیریت یک کسب و کار آنلاین پولساز را، حتی فراتر برآورده کنیم.

از آن جایی که علم دیجیتال مارکتینگ، علم جدیدی محسوب میشود اغلب شرکت های رو به توسعه به نیروی حرفه ای دیجیتال مارکتینگ نیاز دارند، هرچند که ما اطمینان داریم در آینده ای نزدیک تمام شرکت ها به نیروی دیجیتال مارکتر متخصص نیاز خواهند داشت.
بسیاری از استارتاپ ها و مجموعه ها روزانه با ما تماس میگیرند و از ما درخواست معرفی نیروی حرفه ای را دارند. همچنین خودشان به دقت خروجی های آغازینو را بررسی میکنند و کسانی را که توانسته بودند به خوبی پیشرفت خودشان را اثبات کنند را جذب میکنند.
همانطورکه برخی از دانشجویان ما در حال حاضر در شرکت های معتبری کار میکنند و باعث افتخار مجموعه آکادمی آغازینو هستند.

به جرات میتوانیم بگوییم که دیگر در دنیای امروزی، شیوه های سنتی برای کسب وکار دیگر جوابگو نبوده و قدیمی شده اند. ما به این باور رسیده ایم که کسب وکار های آنلاین نسبت به کسب و کار های سنتی مزیت های فراوانی دارد.
اعتقاد ما براین مطلب است که هر چیزی که قابل اندازه گیری نیست قابل مدیریت هم نیست، هرچیزی که قابل مدیریت نباشد باعث هدر رفت منابع میشود و اینجاست که دیجیتال مارکتینگ تفاوت خود را نشان میدهد.

شاخه های دیجیتال مارکتیگ
به شما وفا داریم ، طراحی شده با مقدار زیادی 💜 توسط آنلاینر.

زمان خیلی کمه ... عجله کن !

تبریک ... شما برنده مشاوره تخصصی کاملا رایگان تا قبل از شروع دوره 11 آغازینو شدید .

(با پرکردن فرم مشاوره میتونی در جلسه اول هم بصورت رایگان حضور داشته باشی)