• ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

درباره آغازینو

آکادمی آغازینو در مهرماه سال ۹۷ با هدف ارتقاء دانش دیجیتال مارکتینگ و تربیت نیروی دیجیتال مارکتر حرفه ای در شهر مشهد شکل گرفت. بنیانگذار آغازینو حافظ رضایی است، او پیش از این مدیر دو برند دیگر به نام های آنلاینر و استورینا بود.

تیم آغازینو

ماموریت آغازینو

آغازینو با اهداف ارتقاء دانش دیجیتال مارکتینگ در بین کسب و کار های سنتی، پرورش نیروی دیجیتال مارکتر متخصص و شناساندن بازارهای بکر این حوزه پا به عرصه آموزش های عملی و پروژه محور آورده است. ما در آکادمی آغازینو تلاش کرده ایم تمام نیازها برای شروع و مدیریت یک کسب و کار آنلاین پولساز را، حتی فراتر برآورده کنیم.

 

نیاز شدید بازار به نیروی مختصص

از آن جایی که علم دیجیتال مارکتینگ، علم جدیدی محسوب میشود اغلب شرکت های رو به توسعه به نیروی حرفه ای دیجیتال مارکتینگ نیاز دارند، هرچند که ما اطمینان داریم در آینده ای نزدیک تمام شرکت ها به نیروی دیجیتال مارکتر متخصص نیاز خواهند داشت.

بسیاری از استارتاپ ها و مجموعه ها روزانه با ما تماس میگیرند و از ما درخواست معرفی نیروی حرفه ای را دارند. همچنین خودشان به دقت خروجی های آغازینو را بررسی میکنند و کسانی را که توانسته بودند به خوبی پیشرفت خودشان را اثبات کنند را جذب میکنند.

همانطورکه برخی از دانشجویان ما در حال حاضر در شرکت های معتبری کار میکنند و باعث افتخار مجموعه آکادمی آغازینو هستند.

 

ارتقاء کسب و کار های سنتی

به جرات میتوانیم بگوییم که دیگر در دنیای امروزی، شیوه های سنتی برای کسب وکار دیگر جوابگو نبوده و قدیمی شده اند. ما به این باور رسیده ایم که کسب وکار های آنلاین نسبت به کسب و کار های سنتی مزیت های فراوانی دارد.

اعتقاد ما براین مطلب است که هر چیزی که قابل اندازه گیری نیست قابل مدیریت هم نیست، هرچیزی که قابل مدیریت نباشد باعث هدر رفت منابع میشود و اینجاست که دیجیتال مارکتینگ تفاوت خود را نشان میدهد.

 

دوره های برگزار شده

تا به امروز سه دوره ی جامع دیجیتال مارکتینگ در شهر مشهد توسط آغازینو برگزار شده و مفتخریم که بیش از۷۰ دانشجو داریم که اکثریت آن ها کسب و کار خود را راه انداخته اند و یا به استخدام شرکت های بزرگ درآمده اند.

اولین دوره جامع دیجیتال مارکتینگ در پاییز سال ۹۷ شروع شد، از آن زمان تغییرات زیادی درجهت بهبود دوره های بعدی انجام شد و سعی کرده ایم در هر دوره با توجه به نظرات ارزشمند دانشجویان قبلی، به بهینه سازی آن بپردازیم.

به طور مثال اولین دوره ی جامع دیجتال مارکتینگ در ۱۵ جلسه برگزار شده بود و تیم آغازینو به این نتیجه رسید که سرفصل هایی را به این دوره ها اضافه کند و فراتر از سایر مجموعه ها پیش برود، و این جلسات در دوره ی دوم به ۱۸ و در دوره ی سوم به ۲۲ جلسه افزایش یافت.

البته که تمام دانشجویان دوره اول و دوم از فیلم ها و محتوا های دوره سوم به طور رایگان استفاده کردند و همچنان با گذشت یک سال از تمام شدن دوره هایشان، از پشتیبانی اساتید و مربیان استفاده میکنند. این اتفاق برای تمام دانشجویان دوره های بعد هم خواهد افتاد، آغازینو هرگز دانشجویانش را رها نمیکند.

دوره ی جامع بعدی، دوره ی چهارم است که اواسط آبان ۹۸ برگزار میشود. تعداد جلسات نیز به ۲۵ جلسه رسیده است، جای شما در آن خالیست! میتوانید همین الان صندلی خود را رزرو کنید و یا یک ساعت مشاوره رایگان هدیه بگیرید.

 

تصاویر آغازینو ۱:


تصاویر آغاینو ۲:


تصاویر آغازینو ۳:

چشم انداز آغازینو

آغازینو قصد دارد مرجع آموزش های تخصصی دیجیتال مارکتینگ در ایران باشد و درگسترش و شناساندن علم دیجیتال مارکتینگ به علاقه مندان این حوزه پیش قدم شود.

امید است که همه ی ما بتوانیم روز به روز به پیشرفت و توسعه نزدیک تر شویم، آغازینو برای رسیدن به چشم انداز خود به کمک تمام شما نیاز دارد، شما کاربران عزیز میتوانید سوالات، نظرات و انتقادات خود را با ما درمیان بگذارید، تیم آغازینو مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات سازنده ی شما دوستان است.

به شما وفا داریم ، طراحی شده با مقدار زیادی 💖 توسط آنلاینر.

یه مشاوره رایگان از ما هدیه بگیرید !

0915 219 00 93

051 - 3843 1485